Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Honnan tudom meg,miért törölté...

Honnan tudom meg,miért törölték a kérdéseimet? És a válaszaimat?

Figyelt kérdés
2020. aug. 20. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésről elvileg kell ilyenkor értesítést küldeni, ha nem kaptál, kérj - a választ pedig találd ki. Olvasd el hozzá a szabályzatot.

És legközelebb ilyet a GYIK kategóriában kérdezz.

2020. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha törölték a kérdésed akkor belépsz az oldalra akkor egyből bedobja miért törölték és hogy melyiket. Ha elolvastad nyomj a rendbenre (már nem tudom mi van ott)
2020. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

- ha törlik egy kérdésedet, akkor kapsz róla egy teljes ablakos, piros betűs üzenetet a törölt kérdésről (noha legtöbbször annyi van csak, hogy "nem felelt meg az oldal szabályainak", vagy valami hasonló). Ha le okézod, akkor ugyanúgy bejön a főöldal.

- válasz törlése esetén nem szoktak üzenetet küldeni, de bejelenteni a következő opciókkal lehet:


A válasz trágár

A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

A válasz rasszista

A válaszadó értelmetlen dolgokat ír

A válasz hirdetés

A válasz más szempontból problémás


Szóval erre kell visszavezetni, jó lenne tudni, mi volt a kérdés, illetve a válasz, amit nem tudsz, hogy miért törölték, abból talán könnyen le tudjuk szűrni.

2020. aug. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!