Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már olyan, hogy viccből...

Volt már olyan, hogy viccből feltettél itt egy kérdést, és komolyan vették?

Figyelt kérdés

2020. szept. 2. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert alig kérdezek. Viszont belefutottam abba, hogy ilyenre komolyan válaszoltam. Ugyanis sosem lehet tudni, hogy valóban vicc, vagy komolyan nem tudja az illető.


Gondolok itt pl. olyanra, hogy azt kérdezte meg a városból vidékre települt tini, hogy a csirkéket nem szoptatja a tyúk, és éhen fognak halni.

Azt hittem viccel, de tényleg nem tudta, hogy a tyúk/csirke nem emlős állat, hanem tojással szaporodik, a kis csirkék meg találnak maguknak magvakat, füvet, bár ettől független nem árt külön szórni is nekik magvakat.


Ezért nekem az alapelvem az, hogy a látszólag ostoba kérdésre is korrekt választ igyekszem adni.

2020. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég! Ez azért már valóban siralmas :(
2020. szept. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!