Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hol lehet megnezni, hogy...

Hol lehet megnezni, hogy mikor regisztraltam be a gyakori kerdesek oldalara?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nézd meg a Saját kérdéseid menüpontban a legelsőt, a Megválaszoltjaidban a legelsőt. Jó eséllyel megtaláltad.
2020. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi ez jo otlet volt de ugy nez ki, hogy ujraregisztraltam par eve igy nem tudom meg mikor is volt a legelso :) kivancsi lettem volna hany evesen kezdtem forumozni :))) mar 30vagyok : )
2020. szept. 5. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Hidd el, nagyon régen... Itt egy eltöltött nap 30 irl napnak felel meg, annyi a bazsika errefelé. Tudod, az a faék egyszerűségű.
2020. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
16 biztosan voltál már akkor.
2020. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha megőrizted az aktiváló e-mailt, akkor percre pontosan tudhatod.

Ha nem, akkor erős, homlokráncolásos gondolkodás: hátha valamilyen ismert, vagy kideríthető időponthoz, eseményhez köthető...

Ha ez sem, akkor ilyen ismeret hiányával kell együtt élned.


(A Gigliola Radic által írt, tegnap 23:38-kor megjelent válasz állítása, a legalább 16 év csak akkor biztos, ha a GDPR személyes adatkezelési elvárásainak megfelelő alkalmazás után regisztráltál. Akkor kellett a már regisztráltaknak erről nyilatkozniuk, a korhatárt be nem töltöttek részére azóta tiltott a regisztráció.

Például, 2018. április 2-án, regisztrációnál, még nem számított a korhatár: [link]

Például, 2018. május 31-én, regisztrációnál, már kellett nyilatkoznia 16. életév betöltéséről: [link]

2020. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Bocsánat, a 2. link valamiért nem jeleníthető meg az előző válaszomban.

Újra bemásolom, hátha...

[link]

2020. szept. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Gigliola Radic arra alapozhatta az írását, hogy az oldal 14 éves. 30-14=16.
2020. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ohh igen? Akkor meg is a valasz.. azt hittem sokkal hamarabb kezdtem mint 16 :)


Koszi szepen ❤️

2020. szept. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!