Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik itt a regisztrációt?

Miért törlik itt a regisztrációt?

Figyelt kérdés

Miért törlik itt a regisztrációt?


Reggel óta próbálok beregisztrálni, több email címről, mindig törölték. Semmi sértőt vagy bántót nem írtam és volt olyan is mikor egyetlen karaktert sem tudtam beírni, mert előbb törölték.

Értem én hogy tilos újraregisztrálni, de mondjuk az elsőt miért?

[link]


2020. szept. 12. 17:56
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Utána újra regisztrációval be tudtam írni egy vagy két hozzászólást, megint nem írtam semmi sértőt és megint törölték. Nem tudja valaki miért? Semmilyen moderátori figyelmeztetést vagy felszólítást sem kaptam. Szabályzatot végigolvastam, szerintem semmi abba ütközőt nem tettem.
2020. szept. 12. 17:59
 2/19 A kérdező kommentje:
Emailt is írtam a info@gyakorikerdesek.hu címre arra sem kaptam semmi választ. Csak mindig törli a regisztrációm bárminemű indoklás nélkül.
2020. szept. 12. 18:03
 3/19 A kérdező kommentje:
Értem én hogy eleve újraregisztrálni is tilos, de azért hadd tudjam már meg én is hogy ha többszáz vagy többezer ember írogat ide, akkor én hirtelen miért lettem közutálat alanya!
2020. szept. 12. 18:07
 4/19 A kérdező kommentje:
Ki is tettem ide a nevem, hogy mindenki lássa már félóra múlva nem fogok ide írkálni. Pedig most sem írtam semmi sértőt vagy bántót ez csak egy kérdés.
2020. szept. 12. 18:11
 5/19 A kérdező kommentje:

Az oldalt úgy hirdették, amit máshol nem mertél itt megkérdezheted, látok is egészen durva kérdéseket és válaszokat is. Ennek ellenére engem aki annyit nem ír menj már arrébb kell korlátozni?

Miért?

2020. szept. 12. 18:16
 6/19 A kérdező kommentje:

EZ AZ EGYETLEN KIÍRT KÉRDÉSEM ÉS VÁLASZT SEM ÍRTAM SEHOVÁ! MÉGIS TÖRÖLNI FOGNAK!

Semmi mást azon kívül amit itt látsz sehová nem írtam! Semmilyen válasz vagy indoklást senkitől sem kapok miért!

2020. szept. 12. 18:19
 7/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg IP bant kaptál, ennyi a történet.

Az IP mellett még mást is figyel az oldal (ezeket nem részletezem, mert segítség lenne a trolloknak).

Lehet hogy késik egy kicsit a rendszer mire felismeri IP-ről hogy visszaregisztráltál, és csak később tilt.

Ezeket a tiltásokat nem emberek végzik, hanem egy szoftver. Illetve amit írtam más tényezők (adatok) is hozzájárulnak a tiltáshoz.

Ha úgy érzed nem volt jogos a ban, akkor ezzel kapcsolatban írj email-t. Válasz pedig vagy érkezik vagy nem. Általában 1-2 nap is eltelik mire válaszolnak.

2020. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És miért kaptam IP bant? Eleve írni sem volt lehetőségem.
2020. szept. 12. 18:24
 9/19 A kérdező kommentje:

"Ha úgy érzed nem volt jogos a ban, akkor ezzel kapcsolatban írj email-t. "


Úgy érzem és írtam is. Kösz hogy válaszoltál legalább ennyivel is többet tudok. Most nem is a trolloknak segítünk de mit tilos itt, vodafonos netről regisztrálni vagy linuxot használni vagy windowst, mi az ami tilos? :)

2020. szept. 12. 18:27
 10/19 A kérdező kommentje:

"Ezeket a tiltásokat nem emberek végzik. Válasz pedig vagy érkezik vagy nem."


Tök barátságos oldal. Nekem tetszik. :)

2020. szept. 12. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!