Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lehetne értesítést kapni...

Nem lehetne értesítést kapni a törölt válaszainkról? Ha indoklást nem is, de legalább jelzést, hogy melyiket törölték.

Figyelt kérdés
Hasznos lenne, mert legalább tudnánk, mire figyeljünk. Nem szoktam se trollkodni, se kötözködni, se csúnyán beszélni, se vitába beleállni. Mindössze nagyon elvétve írok valami poénosat is, de persze nem az igazi troll stílusban. Mégis láttam, a törölt kérdéseim/válaszaim százalékánál, hogy töröltek már valamelyiket. Biztos választ, mert kérdésről jön értesítés úgy tudom.

2020. szept. 13. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Én már annak örülnék, ha a privát üzenetekről jönne normálisan értesítés! :)

2020. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen jó lenne. Sztem írj erről a moderátoroknak...
2020. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Úgyis olvassák ezeket a kérdéseket...

Tehát...


Kedves moderátorok, megköszönném, megköszönnénk, ha megfontolnátok a kérdésben felvetett ötletet. :)

2020. szept. 13. 14:32
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Írtam :D
2020. szept. 13. 14:33
 5/5 anonim válasza:
100%
Az tenyleg egy buuzisag, hogy csak ugy ok nelkul torlik a valaszt, csak azert, mert a kerdezonek nem tetszik amit irnak neki.
2020. szept. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!