Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Folyamatosan azt jelzi az...

Folyamatosan azt jelzi az oldal, hogy van egy értesítésem, pedig nincsen. Hogy lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Napok óta felül megjelenik a piros felkiáltójel,illetve a "Megválaszoltjaid" menü mellett ott az "1". Már végig megnyitottam az összes megválaszolt kérdésem, illetve töröltem is belőle, de nem tűnik el az értesítés. Már nagyon idegesítő. Hogy lehetne eltüntetni??
2020. szept. 19. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a jelzést a karikára kattintva, el fog tűnni.
2020. szept. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell? Semmilyen karikát nem látok mert mindegyik kérdés meg van nyitva.
2020. szept. 19. 09:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A "Megválaszoltjaid" melletti kör (amiben az 1 van) fölé húzod az egérmutatót. A kör pirossá válik, benne x jellel. Egér bal fül, kattintás; ha rákérdez, megerősíted, hogy igen, törölni akarod.

Erről a karikáról írt az 1-es válasz írója.

2020. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj értem!! Köszi a részletes leírást! Bocsi hogy értetlen voltam.

Sikerült végre. Köszönöm!:)

2020. szept. 19. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen mintha a toplistás helyezésre is jelzett volna...
2020. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen úgy volt eleinte!
2020. szept. 19. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:

[Régen mintha a toplistás helyezésre is jelzett volna...]

[Igen úgy volt eleinte!]

Most is jelez, ha a legutóbbi megnézése óta változás történt: [link]

Ha megnézem, eltűnik a jelzés: [link]

A Gy.k. megjegyzi, hogy megnéztem. A legközelebbi változásig (ami csak a következő éjszakai feldolgozás után lehet, de csak akkor, ha ma változás történik) nem lesz ismét jelzés. Akkor sem, ha ki- és belépek, és akkor sem, ha törlöm a böngészőben az előzményeket.

2020. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!