Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha kibannolnak, akkor mar nem...

Ha kibannolnak, akkor mar nem is kaphatom vissza azt a fiokom?

Figyelt kérdés
Elso sorban a modikhoz szolna a kerdesem!

2020. szept. 19. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb újat csinálni.
2020. szept. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt a moderátorokkal tudod megbeszélni.

De szerintem az attól függ, hogy pontosan miért tiltottak le.


De tényleg egyszerűbb újat csinálni.

Ez nem egy olyan oldal, ahová mondjuk pénzt lehet feltölteni, és azt bukod el :)

2020. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Elég ritka hogy azonnal bannoljanak, előtte több figyelmeztetést is kapsz, hogy ne csináld azt, amiért eltávolítják a tartalmaidat. Ha sokadik figyelmeztetés után sem érdekel annyira az oldal hogy betartsd a szabályait, nem fognak marasztalni, és a fiók is tiltva marad.


Amúgy a szabályzat szerint a kitiltás után a visszaregisztrálás is tilos, és azt látja mindenki, hogy a "GerIta veee" nevű fiók tiltva van, és a tiéd a nagyon kreatív "GerIta veee2". Elsőre még nem, de a tiltás után másodjára sem jutott el a tudatodig, hogy vannak bizonyos feltételek és szabályok amiket be kell tartani, ha használod az oldalt.

2020. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jo ez igaz, de ha valakit mondjuk a kora miatt bannolnak ki, akkor teljesen jogtalan ez az egesz. Felre is gepelhette az illeto az eletkorat pl. 16 helyett VELETLEN 13 ir..

Meg szerintem vannak olyan 13 evesek akik azert joval eretebbek egyes felnoteknel itt az oldalon...


Szoval ha valakit pl. ilyen indokkal tiltanak ki innen..picit igazsagtalan, de lehet en vagyok a tudatlan.


Bevallom, jelen esetben most magamrol beszelek.

Most csinaltam egy uj fiokot, de azert jo lenne ha vissza adnak a regit, nem mintha a moderatorok munkassagat meg mernem kerdojelezni, csak..


Utolag mondom hogy 16 eves vagyok es nem 13, fere gepeltem, elofordul az ilyesmi..

De meg most is azt mondom, hogy dontsek el a moderatorok, elvegre ez az o dolguk.

2020. szept. 19. 17:41
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudsz ilyesmit félregépelni. Lebuktál, jogosan tiltottak, most pedig próbálod menteni a menthetőt egy ilyen béna megmagyarázással. Mivel ez egy anonim oldal és bárki bármit állíthat, a legjobb lenne ha felvennéd velük a kapcsolatot, és mondjuk elküldenéd nekik valamelyik hivatalos igazolványod fényképének olyan részét, ahol a születési dátumot leolvasható. Hiszen elmúltál 13, nemde? Ha nem kamuzol, vállald be.
2020. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 3.

En mindig betartottam a szabalyokat ezen az oldalon, de javaslom oklvasd el amit az elobb leirtanm.

2020. szept. 19. 17:46
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves 2.


Rendben, megprobalok majd a moderatoroknak is irni. :)

Hatha vissza kapom a regi fiokom, bar ha nme is kapom vissza azert legalabb a kerdesem amit ki akartam irni vissza kuldhetnek nekem gmail-en. De mondom hogy majd ok eldontik, hogy mit csinalnak a fiokommal vagy mit nem.

2020. szept. 19. 17:55
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha mindig betartod a szabályokat, akkor ezt alkalmazd a helyesírásnál is.
2020. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hehe oke utolso, vicces vagy...
2020. szept. 19. 18:09
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan gondoltam.
2020. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!