Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan kell értelmezni a GYIK...

Hogyan kell értelmezni a GYIK következő szint elérését?

Figyelt kérdés

Eddig lvl 4-es voltam, írtam pár választ, amit lepontoztak és visszaestem lvl 3-ra. Viszont a következő szint elérését valaki magyarázza el, hogy működik pontosan.


A következő szinthez szükséges:

Regisztrációd legalább 30 napos.


Válaszaid száma legalább 50 (6594 válaszod van.)

VAGY

Kérdéseid száma legalább 25 (6 kérdésed van.)


Válasz hasznossági százalékod legalább 55% (jelenleg 54%)


Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 7% (jelenleg 1%)


Nekem ebből az jön le, hogy ha a regisztrációs idő és válaszok meg vannak, akkor kapod már a következő szintet. Mert utána már az jön, hogy VAGY kérdéseid száma, válasz hasznosság, töröld kérdések és válaszok száma. Tehát, nem szabadott volna lvl 3-as visszaesnem ugyanúgy lvl 4-ek kellene lenne. Ha számít a VAGY utáni rész is, akkor miért nem ÉS kifejezést használták oda. Valaki magyarázza el hogyan kell értelmezni, most mindennek ott meg kell lennie?



2020. szept. 22. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Válasz hasznossági százalékod legalább 55% (jelenleg 54%)


Ezt kell 55-re feltornázni.

2020. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak csökkent le tegnap, mert lepontoztak. Viszont miért azt nézik? Ott a Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 7% (jelenleg 1%) opció, az is rendben van. Amikor VAGY kötőszóval van írva azok a részek.
2020. szept. 22. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Én így értelmezem


1.Regisztrációd legalább 30 napos.



2.Válaszaid száma legalább 50 (6594 válaszod van.)


VAGY


Kérdéseid száma legalább 25 (6 kérdésed van.)

Ez a kettő vagylagos.



3.Válasz hasznossági százalékod legalább 55% (jelenleg 54%)



4.Törölt kérdéseid és válaszaid száma maximum 7% (jelenleg 1%)


Tehat mind a 4 pontnak meg kell felelni.

2020. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as Így oké, ha így nézzük , én a VAGY résszel az egész utolsó 3-t néztem, és nem a , válaszok VAGY kérdések számánál érvényes, akkor az.
2020. szept. 22. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Tisztelt kérdező!

[link]

↑ Ezt a formát nehéz úgy értelmezni, hogy a „vagy” a fölötte levő két követelményt és az alatta levő többit választja szét. Egyértelműen csak a kérdések és válaszok darabszáma vagylagos.

Ráadásul, ilyen tagolásban olvasható a kérdésedhez fűzött magyarázatban is.

2020. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez olyan, mint amikor van egy félig tele pohár, valaki kevésnek tartja, valaki soknak. Én a VAGY részt az egész utolsó 3 sorra értelmeztem, de így már világos akkor, hogy a kérdések vagy a válaszokra van az a VAGY.
2020. szept. 22. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Egy bekezdésben van a két mondat a "VAGY"-al együtt, ha akarnád sem lehetne máshogyan értelmezni.


Lehet lepontozni engemet is!

2020. szept. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
2020. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!