Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másnak is gyakran előjön...

Másnak is gyakran előjön olyan hiba, hogy a Gyakorit androidos Chrome -on nézve nem klikkelhetőek a linkek?

Figyelt kérdés
Szerintem az új dizájn óta lett, korábban nem emlékszem ilyen problémára. Ha androidos telefonon (jelenleg Huawei P30 pro -n teszteltem) nézem Chrome -on a Gyakorit, a linkek, pl. a kapcsolódó kérdések linkjei néha "meghalnak", egyáltalán nem lehet rájuk klikkelni, mintha semmi nem lennének ott. Ez átlagosan minden negyedik, ötödik oldaltöltésnél jön elő, és elég bosszantó. Ilyenkor a refresh se szokott segíteni. Androidos Firefoxon ezt még nem tapasztaltam eddig.

2020. szept. 23. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Azt hittem, hogy ez az én mobilom hibája :)

Igen szokott lenni állandóan szinte..

2020. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Velem is előfordul mobilon.
2020. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#worksforme


Akkor nem szokott klikkelhető egy link, ha túl kicsi a szöveg és a böngésző bizonytalan abban, hogy pontosan mire kattintottál rá.

2020. szept. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Nem, itt nem ez a helyzet. Ezt a jelenséget eddig csak a Gyakori, annak is csak az új felülete idézte elő, mobilos Chrome -on. És pontosan ekkora linkekkel máskor minden link jó, ez véletlenszerűen fordul elő. Pl. ha bezárom a brózert, és újra megnyitom az oldalt, általában már normálisan jön be. És ennél sokszor kisebb linkekkel sem szokott ilyen hiba jelentkezni más oldalakon.
2020. szept. 24. 03:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam
2020. szept. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen, előfordul, hogy értékelni sem tudom a választ...
2020. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
előfordul, gépen is, nyomj egy frissítés/újratöltés gombot, utána jó
2020. szept. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!