Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen szándékkal válaszolgats...

Milyen szándékkal válaszolgatsz az itt feltett kérdésekre? És miért vagy az oldal tagja?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Segíteni szeretnék másoknak.
Nincs életem és azért vagyok itt,hogy levezethessem a frusztrációm idegen embereken.
Nem tudok érdemben válaszolni semmire,de tök jó trolkodni a kérdéseken
Nagyon okosnak hiszem magam és szeretem kioktatni az embereket.
Tökéletes és hibátlan vagyok ezért muszály a kérdező tudtára adnom,hogy ő egy semmirekellő és ássa el magát.
Csak azért vagyok itt,hogy jelentgessem a nekem nem tetsző kérdéseket és válaszokat és most ezt a kérdést is jelenteni fogom!
30 szavazat
 1/9 anonim válasza:
100%
Én semelyikért nem teljesen. Bár segíteni is szeretnék (amiben tudok), de inkább az emberek véleményének megismerése? ha ez így értelmes :DD
2020. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok tökéletes és hibátlan, de a muszáJ még mindig J :)
2020. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén az, mint az első. De azt hozzá kell tennem, hogy nincs életem, azért. Ha lenne, valószínűleg sokkal kevesebbet lógnék itt. Ettől függetlenül nem akarom senkin se levezetni a frusztrációimat, kedves vagyok, és igyekszem hasznos válaszokat adni.
2020. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van 2es a nyelvtan nem az erősségem 🙂
2020. okt. 4. 19:54
 5/9 anonim válasza:
100%

Nincs életem, nincsenek barátaim xd

Facebookon sose kommentelek,mert ott mindenen megsertodnek, de itt őszinte lehetek (nem bántó, csak őszinte)

2020. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Részben az első, de szeretek tájékozott is lenni, és itt lehet azt is.
2020. okt. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor melyik. Segíteni is szeretek, meg trollkodni is.
2020. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eredetileg unaloműzésnek regisztráltam, aztán elég gyorsan függővé váltam... A kérdések megválaszolásánál mindig mások segítése az elsődleges szempont, de ha lenne jobb dolgom, nyilván nem itt lógnék...
2020. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy sem, többségében segíteni akarok, bár vannak olyan kérdések, hogy kicsit előjön belőlem az okostojás, és bőlére eresztem.

Eredetileg azonban unaloműzésből regisztráltam ide.

2021. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!