Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem lenne célszerű, ha egy...

Nem lenne célszerű, ha egy kérdésnél egyedi sorszámot kapna minden válaszoló? Azaz az adott kérdésnél az első hozzászólásának sorszáma megjelenne minden válaszánál.

Figyelt kérdés

Azaz, ha elsőnek szóltam hozzá, akkor ott lenne (#-1es hozzászóló) minden hozzászólásomnál, így a névtelen hozzászólás maradhatna névtelen, viszont áttekinthetőbb lenne, hogy ki mit írt.

Esetleg szűrni is lehetne rá..


2020. okt. 6. 09:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A százalékokból látszik. Bár van, akik ugyanúgy állnak, de azért lehet következtetni.
2020. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a válaszoló tudatni akarja, hogy ő már hozzászólt, bármikor megteheti, hogy hivatkozzék előzője sorszámára.

Ha nem akarja tudatni, ám a rendszer megtenné, akkor sérülne anonimitása.

.

Ha tudatni akarja bárki hozzászóló, hogy véleménye személy szerint azonosítható legyen, becenévvel (nickname) regisztráljon.

2020. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2-es De amit írtam, abból csak az derülne ki, hogy az adott kérdésben már hozzászólt, az, hogy más kérdésekben mit írt, az ebből nem derülne ki, hiszen ott más számot kapna.

Itt arról van szó, hogy aki egy előző válaszra reagálni akar, nem mindig látja, hogy az előtte szóló, miket írt még, úgyhogy jelenleg csak a %-ra támaszkodhat, ahogy #1-es is írta.


Az anonimitással meg ugye az a gond, hogy míg lehet, egy filmes témában nem gond, ha ott a nickneved, vagy amihez szakmailag hozzá tudsz szólni, de pl: a nemi betegségek részben már nem akarnád, hogy lássák..

2020. okt. 6. 11:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal eredeti szándéka -és ha jól emlékszem, szabályzata- az, hogy a kérdések alatt NE alakuljon ki diszkusszió. Tehát ne egymásra reagáljanak az emberek, hanem csupán egyszer válaszoljanak a kérdésre. Az más téma, hogy erre magasról tesznek az emberek.
2020. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én más jellegű változtatás létnék célszerűnek, ez pedig (nem tudom, mi a hivatalos neve), de egyfajta strukturáltság.

Próbálom illusztrálni.


ez egy válasz

-ez reakció a válaszra

--ez válasz az előzőre

---ez válasz a válasz válaszára

-ez egy másik reakció

-ez egy harmadik reakció

--ez válasz a harmadikra


stb.

2020. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem várható, hogy így módosítnak, mert a Használati útmutató változatlanul ezt tartalmazza: „• Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.” Maguknak mondanának ellent vele. Eltűrik, de nem támogatják.


Nem tudom, hogy helytálló-e itt a 14:34-es válaszbeli tipp, de tegnap többen találkoztak – igaz, hibásan – egy kérdéshez egy felhasználó által írt válasz darabszám korlátozással: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese.. . Mindenesetre, a megjelent korlátozó figyelmeztetések nem arra utalnak, hogy az általad elképzelt módosításon dolgoznak.

2020. okt. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nos, ha #4-esnek igaza van, azaz az oldalnak nem célja a fórum jelleg, akkor ez valószínű így is marad + a szavazat jelen állapota alapján igény sincs elég rá, így magam részéről lezárom a dolgot.


#5 beszélgetés szálak, vagy ilyesmi, ha jól tudom.

2020. okt. 6. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, már nekem is eszembe jutott sok más mellett, többször írtam is nekik, de itt ne várj semmilyen fejlesztést. Most volt pár kisebb változás, de ez csak a jéghegy csúcsa.
2020. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megcsinálják, pedig értelmes lenne:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1065705..

2020. okt. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!