Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet kérdést...

Miért nem lehet kérdést véglegesen törölni?

Figyelt kérdés

A moderátorok segítsége nélkül!

(nem az oviban vagyunk)


2020. okt. 15. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert abból a feltételezésből indulnak ki, hogy

- megfontolt emberek használják az oldal;

- a kérdésekre adott válaszok mások számára is hasznosak lehetnek.

2020. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem az oviban vagyunk, ezért olyan kérdést kell feltenni ami előtt mérlegeltél, és felelős döntést hoztál, hogy egy publikus oldalon milyen személyes adatokat osztasz meg másokkal. Ez teljes mértékben a te felelősséged, amit most próbálsz az oldalra hárítani. Másrészt ott van a szabályzat, amit elolvastál és betartasz, ennek tényéről nyilatkoztál a regisztráció során. Nem az óvodában vagyunk, hogy vakon mindenféle oldalra beregisztrálgatunk és halvány fogalmunk sincs hogy mit lehet rajta csinálni.
2020. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez csak egy kérdező oldal, kicsit túltoltad és ez a lelkeden szárad!
2020. okt. 15. 16:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem te döntöd el egyedül, hogy az adott kérdés (ami esetleg neked nem tetszik), sérti e a szabályzatot.

Ha szabad kezet kapnál, törölnél minden neked nem tetszőt, és akkor ez nem a GYK lenne, hanem Pandacsöki Boborján oldal.

2020. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez "csak" egy kérdező oldal, akkor meg ne legyél befeszülve. Ráadásul anonim, úgysem tudják ki vagy, ha volt annyi eszed hogy ne tegyél közzé felismerhető információt.
2020. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Kiírtál egy figyelemre méltó kérdést. Legalábbis én úgy éreztem, és tudtam, tudok neked releváns választ adni, amely elég részletes is. Mentes a fecsegéstől, de nem is fél sorban elintézhető.

Mondjuk leírok 2890 karaktert. Elégedett is vagy a válasszal.

Na most ezek után, te milyen jogon semmisíted meg az írásomat?

És másik 5-10-30 ember válaszát?

2020. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálatok milyen lehet egy családi vacsora?
2020. okt. 15. 17:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes, mert nem egymáson vezetjük le a frusztráltságunkat, ahogy most te teszed. Egy jó szavad nem volt még senkihez, csak a személyeskedés megy egy kifejezetten utálatos hangnemben.
2020. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Oké kérdező!

Figyu, én most jelentem a kérdést (más szempontbólproblémás alapon), mert nekem nem tetszik.

Hidd el hogy marad, mert semmilyen részét nem sérti a szabályzatnak.

Csak nekem nem tetszik (pedig már nem vagyok ovis), de ez nem lesz elég a törléshez.

2020. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Na ugye, hogy ugye!

(mert aztán neked nagyon sok jó szavad volt hozzánk)

2020. okt. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!