Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem jön ki egy adott...

Miért nem jön ki egy adott kérdés, amikor a kérdésben szereplő nevet beírom az oldal keresőjébe?

Figyelt kérdés

Beírtam, hogy "Bagdy Emőke". Kijött 10 kérdés, de nem volt közte az a kérdés, hogy: "Bagdy Emőkét miért támadják ezért a véleményéért?".


Vajon még hány más vele kapcsolatos kérdés nem jöhet ki a keresőt használva?


Mi a baj vajon?



#kereső #rejtőző kérdések #"Bagdi Emőke"
2020. okt. 15. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A kereső konkrét karaktersorozatra keres rá. Ha a keresőszó az "Emőke", akkor nem fogja megtalálni az "Emőkét" tartalmazó kérdést, hiszen nem arra kerestél rá, a ragozott alak más karaktersorból áll. Valószínű, hogy több szó megadása esetén is megtartja az oldal ezt, mert a kereső a lehető legegyszerűbben működik. Itt nincsenek operátorok meg egyéb trükkök mint a Google keresőjében.

Így az oldal az összes kérdést ki fogja hagyni, ami nem egyezik meg a bevitt szöveggel.

2020. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fura, mert nekem kiadta.


Nem lehet, hogy nem globálisan kerested az oldalon, hanem az egyik rovaton belül?


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=bagdy%20em%..

2020. okt. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm, most is tanultam valamit.

Valóban, ha csak a "Bagdy"-t írom be, akkor kiadja a ragozott alakban lévőket is.

2020. okt. 15. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!