Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Csak nekem idegesítő, hogy a...

Csak nekem idegesítő, hogy a gyk folyton kijavítja a kérdésem, mondván ez nem csEvegős oldal?

Figyelt kérdés
Őszintén, mire volt jó ez a változtatás?

2020. okt. 17. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Trágárság miatt jelentve.
2020. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne nem feltenni olyan kérdéseket, amik sértik az oldal szabályzatát. Hidd el, nem fog idegesíteni sem, hiszen most te szándékosan megszeged a feltételeket, és mégis úgy adod elő mintha az oldal lenne a hibás. Valószínűleg még idegesebb leszel, mikor megunják az utánad való állandó moderálást, a fiókodat tiltják a kérdéseidet pedig törlik.
2020. okt. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az oldal moderátorainak mennyire idegesítő, hogy rengeteg ember, köztük te sem vagy képes elolvasni és értelmezni az oldal szabályzatát?
2020. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ó, most le lettem offolva.

De én arra gondoltam, mikor, E/2 vagy T/2-ben írok és kijavítanak. Az ilyen változtatás mire volt jó?

2020. okt. 17. 15:18
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem a trágárságra gondoltam. Azzal egyetértek, meg azzal is, hogy szándékosan megszegtem a szabályzatot, mert ideges voltam, csak nem erre gondoltam
2020. okt. 17. 15:21
 6/19 anonim ***** válasza:
Én a fejlesztés előtt is találkoztam ilyen figyelmeztetéssel.
2020. okt. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
OOO
2020. okt. 18. 11:57
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

Engem az olyan hülyeségek idegesítenek, mint hogy egy kérdést nem kezdhetek úgy, hogy "Tudnátok...", mert hogy szerintük rontja az kérdés átláthatóságát. Ha egész nap ezen agyalok, se értem meg.

Meg ugye vannak azok a trollok, akik a "Létezik-e olyan program, amivel xy-t lehet szerkeszteni?"-típusú kérdésre annyit írnak, hogy "Létezik.", és az oldal szerint nem minősülnek trollnak, mert a kérdésre válaszolnak. Ez is egy orbitálisan röhejes kiforgatás.

2020. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

A "Tudnátok..." ugyanaz, mint a "létezik" példád: eldöntendő kérdésre fut ki a megfogalmazása, amire kétféle, ellentétes válasz létezik csak: pozitív (igen, van, létezik, tudom, ismerem, stb.), vagy negatív (nem, nincs, nem létezik, nem tudom, nem ismerem, stb.).


A szabályzatban benne van hogy a kérdés konkrét legyen, és az is hogy csak a kérdésre kell válaszolni. Aki egy eldöntendő kérdésre a pozitív vagy negatív választ adja, az válaszol szó szerint a kérdésre, és ez nem trollkodás. Normálisan kell feltenni a kérdést, és akkor nincs ilyen félreértés (szándékos vagy véletlen).



"Létezik-e olyan program, amivel xy-t lehet szerkeszteni?" -> eldöntendő kérdés, a válasz rá: létezik / nem létezik. Mire kérdez rá? Hogy létezik-e.

"Melyik az a program, amivel xy-t lehet szerkeszteni? -> a válasz rá: X és Y program. Mire kérdez rá? Hogy mi a program neve.

2020. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%

9: És mi van, ha nem létezik ilyen program? Először is azt szeretném tudni, hogy létezik-e, és ha igen, akkor ajánljanak egyet. Most emiatt tegyek fel két külön kérdést?

Na meg ha logikusan gondolkodsz: Miért tenne fel valaki kérdést egy olyan programról, amit nem kíván használni? Ha ilyen programot keres, nyilván azért, mert szüksége van rá. Az ilyen válaszok egyértelmű trollkodási szándékról árulkodnak. Vagy ha ez valakinek tényleg nem egyértelmű, akkor ott fogyatékosság, de minimum dilettanizmus esete forog fent.

A mindennapi életben tökéletesen működik ez a fajta kommunikáció. Vagy te, ha a munkahelyen a főnököd odamegy hozzád, és megkérdi, hogy meg tudnál-e csinálni valamit, akkor azt feleled, hogy meg tudnád, de nem csinálod meg, mert azt nem mondta, hogy szeretné is, hogy megcsináld? Akkor elég sűrűn váltogathatod a melóhelyeidet.

2020. okt. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!