Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szabad a gyakorira Facebook...

Szabad a gyakorira Facebook profilt linkelni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 20. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

"(d) Tilos személyes adatokat, telefonszámot, e-mail címet, idézett telefonbeszélgetés-, privát üzenet, vagy e-mail részletet elhelyezni, még az érintett beleegyezésével sem, idetartozik a más Felhasználóról bármilyen információ nyilvánosságra hozatala, beleértve annak jelszavát is."


Személyes adatnak lehet venni egy facebook profil linket, hiszen az egy magánszemély további személyes adataira mutat rá, valamint információt hoz róla nyilvánosságra. 99% az esélye, hogy törölni fogják.

2020. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt hittem hogy az nem számít, hiszen nyilvános,és bejelentkezés nélkül is el lehet érni.

2020. okt. 20. 15:08
 3/5 anonim válasza:
100%
#rövidentömören nem.
2020. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg nem, mivel ez az oldal anonimitásra törekszik. Ha kiírsz egy kérdést, ami valakiről szól, és ehhez hozzálinkeled a fb-profilját, azzal felfeded a kilétét. Ezért nem szabad.

Mihez szeretted volna, milyen kontextusban?

2020. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer idelinkeltem a face profilom, még szerencse, hogy törölték a kérdést, egyébként yt videót akartam linkelni, de a profilom maradt benne a linkbe.
2020. okt. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!