Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más is észrevette, hogy van...

Más is észrevette, hogy van egy 50%-os (és azt hiszem egy 30-as is), aki kb. minden választ lepontoz?

Figyelt kérdés
Különösen azokat, ahol a válasz 100%-on áll, előbb utóbb mindig jön egy 50-es lepontozó. Ő lehet a listavezető?
2020. okt. 20. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettő olyan érték, ami sok felhasználónál lehet.

Ugyanis, 3-as jogosultsági szintnél 50%, 2-es jogosultsági szintnél 30% az az érték, ami legfeljebb megjelenik válaszértékelési százalékként.


A listavezető nem úgy szerzi a pontjait értékelésért, hogy másokkal ellentétesen értékel, mert azért nem hogy nem kapna pontot, hanem pontlevonás járna.

2020. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy kérdésnél vannnak azok 30/50%-os pirosok, akkor biztos, hogy egy embertől származnak.


De ezek a leggyakoribb értékelési százalékok mióta megújult az oldal.

Ha pl nem 30%-os pirosakat látsz mindenhol, hanem 29%-osokat, akkor már nagyobb eséllyel járt ugyanaz a személy az általad látott kérdéseknél.

2020. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Én 60-61%-os is láttam, és olyan kérdéseknél, aminél egyértelműen minden választ végig "nem hasznos"-ozott, akkor is, ha a válasz tuti a helyes válasz volt, és ezért 100%-on állt.

Igen, észrevettem, hogy vannak, akik direkt a 100%-os válaszokra utaznak.

Pedig az ilyenekért - elméletileg - pont levonás jár.

2020. okt. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!