Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Szerintetek manipulálhatják...

Szerintetek manipulálhatják ennek a honlapnak a szerkesztői a nekik nem tetsző szavazási eredményt? Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Megvan rá a lehetőségük?

2020. okt. 23. 22:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ha akarják, biztos meg tudják csinálni.
2020. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Kössz!
2020. okt. 23. 22:30
 3/21 A kérdező kommentje:

Bocs, a 'NEM' szavazatokra azt kérdezném, hogy miért nem?


Az 'Igen' szavazatokra nem kérdezem, hogy miért igen...


Elnézitek nekem?

2020. okt. 23. 23:13
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Nem. Mivel a szavazás felhasználóhoz van kötve.

Bár nem tudom mit kell szerkesztő alatt érteni. A fejlesztő azt mutat, amit akar. De miért tenné?

Az itteni szavazások eredménye egyébként sem alkalmas messzemenő következtetésekre.

2020. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Biztos, hogy bele tud(nak) nyúlni. De nem sok értelme lenne.
2020. okt. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#4 Annyi felhasználót generál magának, amennyit csak akar, jogosultság kérdése, ami a kezében van...
2020. okt. 23. 23:52
 7/21 A kérdező kommentje:

#5 Kiírtam egy szavazást, hogy a jelenlegi értékelési (pontozási) rendszer jó avagy sem... a kommentelők szavaztak is 7-ből 6-an, gondolom én, de meglehet, 'kintiek' is szavasztak....


Jött egy szerintem benfettes koma, aki magas lóról ledorongolt, és utána érdekes mődon pár óra múlva megfordult az addigi szavazési arány, miközben zéró komment érkezett és megmaradt az ő megérdemelt 0 %-a

2020. okt. 24. 00:13
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Tehát ha valami nem úgy történik ahogy te szeretnéd, és nem adnak neked igazat, akkor az már összeesküvés, bennfentesek jönnek, manipulálják az eredményt. Véletlenül sem lehet az, hogy egyszerűen nem értenek veled együtt, hiszen neked mindig igazad van.
2020. okt. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Aha, de nem biztos, hogy igazam van! Ilyenkor gyanakszom kicsit, aztán elfelejtem.
2020. okt. 24. 09:19
 10/21 anonim ***** válasza:
89%

"Jött egy szerintem benfettes koma, aki magas lóról ledorongolt, és utána érdekes mődon pár óra múlva megfordult az addigi szavazési arány, miközben zéró komment érkezett és megmaradt az ő megérdemelt 0 %-a"

Nem jön bennfentes koma. Sem a fejlesztő, sem a moderátorok nem fognak leállni veled vitatkozni. Aki bennfentesnek adja ki magát, az hazudik.

Az pedig, hogy a neked nem tetsző eredmény mögött azonnal összeesküvést sejtesz, komoly pszichés problémára utal. Igen, nálad.

2020. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!