Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha a gyakorikérdések oldal...

Ha a gyakorikérdések oldal korlátozzná a fiókom, azt fel lehet oldani, vagy úgy marad örökre?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen korlátozásra gondolsz?


Ha törölték egy kérdésedet vagy válaszodat, egy idő után feloldják a korlátozást, csak egy bizonyos ideig nem írhatsz ki kérdést vagy választ.


Ha a szintekkel járó korlátozásokra gondolsz, ha elérsz egy magasabb szintet, csökken a korlátozások mértéke.

Például egyre gyakrabban írhatsz ki kérdéseket, válaszokat vagy privát üzeneteket, értékelésed nagyobb százalékban számít a pontozásnál.


Ha viszont kitiltanának a moderátorok, akkor soha többé nem használhatnád a fiókodat.

Erről e-mailben értesítenének, de ez ne történjen meg! :D

2020. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha lekorlátozzák a fiókodat akkor is van esély a feloldásra, feltéve ha nem trollkodásért vagy hasonlóért történt. De ekkor már írni kell e-mailt a moderátoroknak.
2020. nov. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Engem egyszer korlátoztak. Írtam nekik, hogy oldják fel, majd igyekszem nem adni rá újabb okot. Akkor nem hatotta meg őket. Fél év múlva újra írtam, akkor ráálltak és feloldották a tiltást.
2020. nov. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!