Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan működik ez a szavazó...

Fortissima Finguss kérdése:

Hogyan működik ez a szavazó izé? A zöldet nyomom meg egy kérdésnél és ezután a piros lesz nagyobb százalékú? Megmogyorózná valaki?

Figyelt kérdés
No akko ez mi??

2020. nov. 13. 20:57
A kérdező szavazást indított:
Ez is a cenzúra egyik formája?
Nem ez nem az de beírom miről van szó
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez a 'sargentini' modszer :)))
2020. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Milyen szavazó izé? Ja itt az oldalon? Először is az nem "szavazó izé" hanem a válasz értékelése. Ha szerinted hasznos rányomsz a zöldre, ha nem akkor pedig a pirosra. Ugyanezt megteszik mások is, és idővel eldől hogy összességében hány %-ban hasznos a válasz, az jelenik meg bal oldalt a válasz mellett zöld vagy piros körben.
2020. nov. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam és néhány esetben amit a hívatásos írogatók bepirosítottak rányomtam a zöldre, és ahelyett hogy piros számaránya csökkent volna a piros arány növekedett...Szóval ezt kérdeztem...Már nem is nyomok semmit... minek?
2020. nov. 13. 21:06
 4/12 A kérdező kommentje:

1

Most meg piros 48 %-ban volt a hozzászállásolod, rányomtam egy zöldet és zöld 56%-ra ugrott

2020. nov. 13. 21:08
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
#3 Az azt jelenti, hogy nagy valószínűséggel ami piros, az tök hülyeség....
2020. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Az oldal legalján a "GYIK" vagy a "Szabályzat" menüpontok alatt valahol rendesen le van írva, ott nézd meg...
2020. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy közben valaki más rányomott a pirosra.
2020. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Én csak azt nem értem, hogy ennek mi köze van Orbán Viktorhoz meg a kovidkához meg egyáltalán bármilyen virushoz?
2020. nov. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kicsibarany ***** válasza:
100%
Valószínűleg az történt, amit a 7-es írt, időközben amíg olvastad az oldalt, más(ok) rányomtak a pirosra.
2020. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9

Nem egyszer történt, mindig ez volt, zöldet nyomtam és piros ugrott előre kivéve most az előbb itt 4-es hozzászólásomban..azóta is zöldben van pedig előtte masszív piros volt...Nyomultak a tollnokok, most meg lapítanak

2020. nov. 13. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!