Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik az a kategória, ahol...

Melyik az a kategória, ahol sosincs válasz nélküli kérdés?

Figyelt kérdés
Ahogy elnéztem, ebben a kategóriában mindig jön válasz a kérdésekre. Van még ilyen?

2020. nov. 18. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Pl. a Valláskritikában most csak egy megválaszolatlan van.
2020. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha itt "elnézted", másutt is meg tudod nézni. Bármelyik fő-, vagy alkategóriába belépve a "Válasz nélküliek" feliratra kattintasz, és látod.
2020. nov. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Ha itt "elnézted", másutt is meg tudod nézni."


Már vártam egy ilyen választ! :DD


Csak kíváncsiságképp kérdeztem meg. Nem sok kategóriát nézek rendszeresen. Meg nem sűrűn vagyok fenn gyakorin...viszont feltűnt, hogy itt nincs megválaszolatlan kérdés.

Gondoltam olyan válaszol majd, aki esetleg aktív tag és jobban ismeri az oldalt mint én.


De azért köszi :DD


(nem vitázni akarok, még mielőtt félreértene valaki)

2020. nov. 18. 23:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában azok a kategóriák pörögnek jobban, ahova az egyszerű emberek járnak.

Ami nem igényel komolyabb szakmai, gyakorlati, vagy lexikális tudást. Pl. politika, családi témák, szex, párkapcsolatok stb.

Ezekben a kategóriákban mondjuk szépen tükröződik a válaszolók IQ szintje is.

Műszaki beállítottságú ember vagyok, így én általában a számítástechnika, elektronika, építőipari témákat lesem, és próbálok segíteni az embereknek.

Ezeket az irányzatokat magába foglaló kategóriákban rengeteg a megválaszolatlan kérdés, minden 2. vagy 3. kérdés van csak értelmesen megválaszolva.

Nyilván azért mert kevés az olyan válaszoló, aki kompetens ezekben a témákban. Főleg a számítástechnika ami nagyon haldoklik az utóbbi időben. Válaszolgatnak néhányan, de sok esetben a válaszok semmit nem érnek.

2020. nov. 19. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

"Ami nem igényel komolyabb szakmai, gyakorlati, vagy lexikális tudást. Pl. politika„


A politikában is képben kell lenni.


Múltkor valaki azt sem tudta ki a miniszterelnök...

2020. nov. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sosincs-e, azt nem tudom. De egy adott időpontban ez volt a helyzet: [link]
2020. nov. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Családi kapcsolatok.
2020. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért maradt el, így nagyon utólag köszönöm a válaszokat :D És ha netán valaki még ír valamit akkor annak előre is köszönöm :D
2020. dec. 23. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!