Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik szerinted a legrosszabb...

Melyik szerinted a legrosszabb kategória?

Figyelt kérdés

Sokan szidják a humort (érthető okokból), így a szavazásban azt adtam meg.


Ha esetleg lesz válasz kérlek ne legyen 2 egyforma! Ha esetleg valaki írja az adott kategóriát pontozd fel, nem kell még 1× leírni ugyanazt. Lepontozást se szeretnék látni...nincs értelme (de lehet ezt hiába mondom...)



2020. nov. 21. 03:03
A kérdező szavazást indított:
Humor
Valami más
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekvállalás, nevelés.

"Szerintetek terhes vagyok?" az emberek sose fogják fel, hogyha szexelnek lehetnek terhesek? 🤔 3 esetben nem: nem szexelnek, a saját nemükkel szexelnek (fiú-fiú, lány-lány), nem termékenyek (elköttetés, túl van a klimaxon stb). Ezen kívül az esély mindig megvan, még akkor is ha 20 féle módon védekeznek. Lehet, hogy alacsony az esély, de megvan.

Ugyan ebben a kategóriában az "Ennyi idősen ez normális/nem normális?". Aztán kiderül, hogy arra gondol a kérdező h pl 3 évesen nem tud járni. Az emberek nem hallottak az egyéni fejlődésről? Majd fog járni ha ott tart. Majd fog beszélni, ha ott tart. Majd fog keményet enni ha ott tart. Nem tankönyvi példák vagyunk hanem emberek. És ebben az a legszebb, hogy ha az orvos mondja nekik, hogy ez normális még akkor se képesek megnyugodni.


Mondjuk a fogyás kategóriába is vannak gyöngyszemek. "Ha megeszem a szülinapomon a sütit hiába volt az egész fogyókúrám?". 🙄

2020. nov. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ez hülyeség, hogy ne írjuk ugyanazt. Feltételezem, indoklást is vársz. Mi van, ha én más okból tartom rossznak ugyanazt a kategóriát?

Szerintem a Szexualitás. Jobbára gusztustalan, perverz kérdések jönnek. És fel nem fogom, mi értelme kiírni, hogy ő mire izgul, majd megkérdezni, hogy más is van-e így. Néha azt látom, hogy az illető a ferdehajlamúságát akarja igazoltnak és normálisnak látni azon tény által, hogy mások is vannak hozzá hasonlóan.

Hasonlóan "értelmes" kérdések még a "Szerintetek a csaj ismerősöm eladná nekem a használt ruhadarabjait?", "Szerintetek a csaj ismerősöm belemenne, ha erre kérném, vagy berágna rám?"-típusú kérdések, ahol azt várják, hogy látatlanban jósoljunk.

2020. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"Bocs, de ez hülyeség, hogy ne írjuk ugyanazt. Feltételezem, indoklást is vársz. Mi van, ha én más okból tartom rossznak ugyanazt a kategóriát?"


Jogos, amit mondasz. Én itt azokra gondoltam főként akik mondjuk csak megírnák hogy melyik. Nagyon zavaró tud lenni több ugyanolyan válasz (legalábbis engem szokott zavarni). De természetesen így kifejtve, ahogy te is mondod miért ne lehetne? Örülök is annak, ha így megindokoljátok!


Úgyhogy köszönöm a válaszokat! Várok ilyeneket a továbbiakban (is)! :)

2020. nov. 21. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Az Ezotéria. Akkora ott a sötétség, hogy Darth Vader csak úgy fénylene.


A Humorral nincs a baj. A Szexualitás szerintem is undorító.

2020. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz a humorral nincs baj, de lehetne ki írni pl: életszínvonal emelkedéséről ki , hogy képzeli el. Rengeteg dologról lehet elmélkedni de az nem segít csak a megoldás. Az egészségügy a jobb megélhetés és sorolhatnám de minek?
2020. nov. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Mi a baj a humorral? Persze nem alpári humorra gondolok. A humorhoz kulturáltság kell, hogy valaki értse is.
2020. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Mi a baj a humorral?"


Alapvetően semmi bajom nem lenne vele, van hogy feldobja néhány hülyeség a napomat :D Engem az zavar, hogy még abban a kategóriában is mennek a beszólások, lepontozások. Jártam már úgy, hogy 0% volt a hasznosság, csak mert nem értették meg a poénomat.

Valaki meg komolyan veszi némelyik kérdést és úgy válaszol rá...

Meg persze akad néhány nagyon beteg kérdés, de azt elnézem...én is tudok "beteg állat" lenni :D


És biztos vannak olyan személyek, akik fölöslegesnek (is) tartják. Ez is érthető... Feltételezem az oldal azért jött létre, hogy segítsük a másikat és ha nekünk van kérdésünk, amit nem merünk sehol feltenni akkor itt megtehetjük. A humor az meg "töltelék" kategória ebből a szempontból (ha ezt mondhatom így). ((Jó tudom...ezt a jelzőt akkor más kategóriára is lehetne mondani...))

2020. nov. 22. 14:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egyértelműen a "Fogyókúrák" kategória. Hasonló kérdésekkel találkozhat az ember: "2 hónapja 600 kalórián élek. Miért nem fogyok?" Vagy például: "Hogyan tudok 30 kilógrammot fogyni egy hónap alatt?" Esteleg: "Ti mikor szoktatok víznapot tartani?" (Aki estleg nem tudná, a víznap az egy olyan nap, amikor csak vizet fogyaszthatsz élelem, és ital gyanánt is). És még sorolhatnám.
2020. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es: aki téged nem ismer, nem ismerheti a humorodat sem, így csak akkor humorizálj, ha ismered az illetőt, de írásban nem a legjobb, szóban, amikor látják az arcjátékodat is hozzá, akkor inkább érthető.
2020. nov. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jogos...csak akkor miért van a humor kategória? :D
2020. nov. 24. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!