Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nincs olyan opció, hogy...

Miért nincs olyan opció, hogy "Keresés a saját kérdéseim között"?

Figyelt kérdés
Néha igazán jól jönne. Jó pár oldalnyi kérdésem van. Sokszor megesik, hogy bizonyos okokból újra akarok olvasni egyet, és az egyetlen módok, hogy kibogarászom vagy pedig rákeresek, de sokszor akkor is böngészgetni kell, ha túl gyakori szavakat tartalmaz.

2020. nov. 22. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szeretném tudni, nekem is sokszor jól jönne.
2020. nov. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez igaz a válaszok közötti keresésre. Sok év és pár ezer válasz után tudom, hogy egy-egy típuskérdésre már nem egyszer hosszan kifejtett érvelő válaszokat adtam. Rémlik a kérdés fogalmazása és egy-egy kifejezés belőle, de nincs mód a megválaszolt kérdések szűrésére, így huszadjára is leírom ugyanazt, nagyjából ugyanúgy, pedig elég lenne visszahivatkozni egy már megválaszolt kérdésre.
2020. nov. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Keresés az oldalon

Ctrl + F


Így ha biztosan emlékszel egy szóra, akkor 30-aslag (oldalanként) tudsz keresni, és nem kell bogarászni.


Mondjuk nekem a 143 oldal megválaszoltam közt még ezzel is nehéz keresni...

2020. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nekem viszont ezernél is több, és csak foszlányok vannak meg. Régen a válaszok számát jelző buborék helyett egy dátum volt kiírva, akkor viszonyítani lehetett hogy vajon melyik hónapban és évben volt az a kérdés. Most viszont több időbe telik kutatni a saját válaszod után, mint még egyszer leírni azt.
2020. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a keresős ötlet nem egyszer megfordult már az én fejemben is a válaszokat böngészve.


Kérdéseimnél nincs probléma, csak párat tettem fel. De a válaszoknál tényleg jól jönne nekem is. Meg a figyelt kérdéseknél lenne szükségem rá.

2020. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze a legjobb az lenne, ha ez is lenne, meg olyan, hogy "Keresés az általam megválaszolt kérdések között". Azokat is gyakran újraolvasom.
2020. dec. 2. 09:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez már bennem is felmerült, hogy jól jönne. Még ha nem is külön-külön a saját-megválaszolt-figyelt-kérdések között, hanem a három kategóriában egyben keresne, még az is segítség lenne.
2021. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy a megválaszoltaknál is jó lenne valami ilyesmi. Gagyi ez a gyk, persze megértem: nem az a fontos, hogy felhasználóbarát legyen, hanem hogy minél többször kattintsanak, abból van a lóvé, így meg a keresések miatt akad bőven plusz kattintás.
2021. nov. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon hiányzik, hogy a kérdéseimben (365) és a válaszaimban (4645 db) keresni tudjak. A hosszabb válaszaimat vagy azokat, melyekben valami újat fogalmazok meg, igyekszem kimenteni egy google dokumentumba, de abban lassú keresni.
2021. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%

#9 ez egy jó megoldás, a másikra meg jó megoldás egy excel táblázat, ahol ott a link, és kulcsszavakat is megadhatsz, így a keresés is könnyen menne. :)


De szerintem túlságosan rá vagyunk kattanva a gyakorira.

2021. nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!