Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A GYAKORIKÉRDÉSEKEN meg lehet...

A GYAKORIKÉRDÉSEKEN meg lehet változtatni a felhasználó nevet?

Figyelt kérdés
Változtattam mindenhol új felhasználónevet és csak itt kéne átváltoztatni de sajnos sehol nem találom ezt a funkciót. Lehet nincs is? vagy ha törlöm a fiókomat akkor ezzel az emailell még csinálhatok új fiókot az új felhasználónevemmel?

2020. dec. 9. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Írsz egy e-mailt a moderátoroknak.
2020. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
nincs
2020. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Ha törlöd 7 napot vársz és utána ezzel a maillal tudsz újat csinálni új névvel ;)
2020. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom, hogy a moderátorok csak akkor változtatják meg a felhasználói nevedet, ha a saját neveddel regisztráltál. =/
2020. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, hogy azóta csináltál-e valamit, de az info@gyakorikerdesek.hu címre tudsz írni ez ügyben. Magadtól nem tudod megváltoztatni a neved, ahogy ezt előttem is írták. Ahhoz hogy megváltoztassák kell egy nyomós indok is, nem elég az hogy már nem tetszik és ehhez hasonlók. Én megpróbálnám, hátha :) De ha nem sikerül akkor ahogy a 3. válaszoló írja, létrehozol egy új fiókot.
2020. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem igazán....., új fiók.
2020. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!