Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért zárnak le kérdéseket itt?

Miért zárnak le kérdéseket itt?

Figyelt kérdés
Nézegettem kérdéseket és feltűnt, hogy a legtöbb választ kapott kérdést lezárták. Miért van ez? Van egy bizonyos válasz határ ahol több választ nem bír egy kérdés? Nagyon kíváncsi vagyok ezért. "Ezt a kérdést lezártuk, így már nem lehet hozzászólni!" igaz ez az egyetlen amit találtam de meglepett hogy lezárták.

2020. dec. 12. 00:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az oldal eredetileg nem egy fórumoldal, így ha fórumozásra kezdik használni a válaszok szekciót, akkor lezárhatják a kérdést.

Régebben mikor ilyennel találkoztam, mármint hogy több száz vagy ezer válasz volt egy kérdés alatt, akkor simán csak törölték a kérdést a válaszokkal együtt. Bár ugye vannak olyan kérdések amik a mai napig elérhetők több ezer válasszal. Ezek a kérdések valamiért nem voltak "szabályszegők" hosszú éveken át.

Szóval ez valami újítás lehet, de hogy mióta van érvényben nem tudom.

2020. dec. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azta mostmár értem akkor :D köszi a választ. csak meglepődtem nem tapasztaltam még ilyet.
2020. dec. 12. 03:06
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
1: Mondjuk hülyeség törölni, mert az első pár oldalon ott lehetnek a hasznos válaszok.
2020. dec. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy z csak jó nekik nem? Többet ynitják emg több reklámbevétel.
2020. dec. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
Én még soha nem találkoztam ilyennel O.o
2020. dec. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Én sem, nem is értem miről van szó.
2020. dec. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
De hogy lehet azt megnézni, hogy melyik a legtöbb választ kapott kérdés?
2020. dec. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

A korábbi rekorder volt a lezárt kérdés, hogy ne offolják tovább:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Ez volt az "egyetlen" fórumozós kérdés, amiben megengedték a beszélgetést és nem törölték, de az utolsó években már annyi értelmetlen hozzászólás érkezett rá, hogy megunták az állandó moderálást, és letiltották a kommentelést.


A jelenlegi topkérdés több ezer kommenttel meghaladta az addigit, mégsem zárják le. Változnak az idők:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__105458..

2020. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8: De hogy lehet kilistázni, hogy melyik kérdésekre van a legtöbb válasz?
2020. dec. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nincs listázás és rákeresni sem tudsz, mert nincs benne a nevében. Vagy megtaláltad magadtól, vagy megtaláltál olyan kérdéseket ahol megkérdezték és belinkelték oda.
2020. dec. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!