Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megoldható lenne, hogy egy...

Megoldható lenne, hogy egy dolog automatikusan változzon a válaszokban, mint pl. a Wikipédián?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogyha valaki "#szám"-mal jelöl egy másik válaszolót, úgy hivatkozik rá; akkor, ha törölnek válaszokat, módosulhat a hivatkozott komment száma. Valahogy meg lehetne csinálnia az oldal üzemeltetőinek, hogy ez automatikusan átíródjon az új számra?


A Wikipédiát példaként írtam, hogy mondjuk személyeknél oda van írva, hogy hány évesek, és a születésnapjukon magától frissül a feltüntetett életkoruk.

Persze lehetnek írnunk pl azt is, hogy "Kedves 2020. 12. 15. 15:12-kor válaszoló", de a # azért egyszerűbb :)

Köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 15. 15:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, tetszik az ötlet/jó lenne, viszont túl nehéz megvalósítani.
Igen, tetszik az ötlet/jó lenne, és könnyen meg is lehet csinálni.
Igen, de nekem nem tetszik/szerintem semmi szükség rá, és nehéz is megvalósítani.
Igen, könnyen meg is lehetne valósítani, viszont nekem nem tetszik/semmi szükség rá.
Nem lehet megcsinálni, pedig tetszik az ötlet/jó lenne.
Nem lehet megcsinálni, de nekem nem is tetszik/szerintem semmi szükség rá.
35 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Szokták frissíteni az oldalt, pl. most tavasszal is volt egy újítás itt, de semmi értelmes dolgot nem vezettek be. Pedig lehetne ilyet is.
2020. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem lenne túl nehéz megvalósítani, csak épp értelme még annyi sem lenne, mint amennyi hasznot hozna.

Ez nem cset, nem fórum, nem is akként kéne használni. Innentől kezdve kétlem, hogy az üzemeltető akár két fillért is áldozna rá - márpedig ennél azért többe kerülne a programozó munkája.

2020. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Az lenne érdekes, ha számok helyett valami fantázianevekkel lehetne azonosítani a válaszolókat. Például az első válaszoló Vulkánkitörés, a második Pitypang, én meg most Oxigén nevű lennék. Ha törölnek egy választ, akkor is maradnának a nevek és a rájuk hivatkozás is helyes lenne.
2021. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A strukturált szerkezetet meg lehetne valósítani.


1. Szerintem inkább menj gyalog.

1.1. De miért?

1.2. Mert olcsóbb és gyorsabb

1.2.1. De ő vonatozni akar

1.3. Nem szeretek gyalogolni


Tehát, ha egy beírásra válaszolsz, akkor az nem az egésznek a végére kerülne, hanem a kérdéses beírás után, behúzással. Ha az illető visszaír erre, az dupla behúzással lenne. Ha több válasz is lenne másoktól, az ugyanígy nézhetne ki.

Ha pedig az eredeti írás törlésre kerül, akkor az összes alatta lévő (ahhoz kapcsolt) írás vele együtt törlődne.

Sok fórum így működik. Igaz ez deklaráltan nem fórum.

Elvileg elég lenne egy kérdés után egy válasz, és kész.

Kivéve a véleményeket kérő kérdéseket. Azoknál viszont az értékelést kellene letiltani (a kérdező tehetné meg).

2021. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Alapból tilos a válaszokra való reagálás. Az oldal lényege a kérdések megválaszolása.
2021. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!