Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért válaszolnak a gyakori...

Miért válaszolnak a gyakori kérdéseken mindig olyan bunkón a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Sokszor gyerekekről is olyan negatívan írnak néha még felnőtt emberek vagy úgy írnak nekik bunkó mintha nem olvasták volna a kérdező korát. Például volt egy olyan kérdés (igazából sok) amikor 16-17 (valamikor ez valamikor az) éves fiú megkérdezte hogy Tesco-ba jó e vinni randizni a barátnőjét. Na most az egyik ilyen alatt olvastam a sok választ ami lehet hogy ép troll kérdés volt mert az első ilyen után sok másolata született a kérdésnek meg a netre is feltették mint hülye kérdést. Sokan azt írák milyen nevetséges meg milyen nevetségesek a válaszai amikor olyanokat írt hogy "de tesco-ban van játék és ott tud játszani" (gondolom valami játék gépre gondolt) stb... Sokan még azt is írták hogy troll kérdés pedig nem tudom mire számítottak. Egy 16-17 éves kisgyerek nyilván csak játsza a kapcsolatot meg hogy ők mennyire egy pár de nem veszik komolyan. Egy gyerektől ez a normális de itt gyakori kérdéseken ezt sajnos sosem bírták felfogás hogy egy gyerek az gyerek.

2020. dec. 28. 16:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából sok másféle példát is írattam volna de az nagyon hosszú lenne.
2020. dec. 28. 16:55
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

"Egy 16-17 éves kisgyerek nyilván csak játsza a kapcsolatot meg hogy ők mennyire egy pár de nem veszik komolyan"


Ez mondjuk ebben a formában nem igaz, egy 16-17 éves már nem gyerek.

Manapság már 13-14 évesen szexelnek a fiatalok, a törvényt is nem véletlen módosították olyan módon, hogy egy 12 éves büntetlenül szexelhet egy 17,9 évessel.


A másik hogy egy kamu kérdésre mégis milyen válaszok érkezzenek?

2020. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csakhogy nem lehetett tudni hogy kamu e a kérdés. Egy 16-17 éves egyértelműen gyerek és mivel a mai gyerekek később érnek talán még egy 22 éves is. Az hogy Magyarországon 10 évben egyszer előfordul olyan hogy 13-14 évesek szexuális kapcsolatot létesítenek még nem jelenti hogy ez normális azt meg végképp nem hogy ez az átlag.
2020. dec. 28. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

"Egy 16-17 éves kisgyerek nyilván csak játsza a kapcsolatot meg hogy ők mennyire egy pár de nem veszik komolyan."

Ez nekem is szemet szúrt.


"Az hogy Magyarországon 10 évben egyszer előfordul olyan hogy 13-14 évesek szexuális kapcsolatot létesítenek még nem jelenti hogy ez..."

Nem tudom, hogy te az ország melyik részén elsz, de jó lehet az a környék, mert ez sajnos nem így van, ahogy te látod.


Az érdemi kérdésedet pedig, amire válaszolhatnék, nem találtam.

2020. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem élek olyan értelmben jó környéken csak Budapest belvárosában. Nem egy 12. kerületi vagy egy Rózsadombi világban élek csak az 5. Kerület környékén úgyhogy azt mondanám teljesen átlagos helyen élek és pont a magyar átlagot látom.
2020. dec. 28. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

azért, mert borzasztóan lezüllött az oldal.


a válaszadók nagy része vagy sötét a témához és/vagy kötekedni, okoskodni akar.

most írtam ki egy normális kérdést, de már jött egy h-lye, aki megállapított, h kamu.


érdekes, h az itteni "zsenik" bezzeg a nehezebb informatikai vagy fordítási kérdésekre már nem tudnak érdemi választ adni.

2021. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egy 16-17 éves kisgyerek nyilván csak játsza a kapcsolatot meg hogy ők mennyire egy pár de nem veszik komolyan."

Aki randizni akar, igenis vegye komolyan, hogy a másik ember nem játékszer, nem szabad kihasznalni őt, nem szabad visszaelni az erzelmeivel. Ha a gyk-s válaszok ebbe az irányba tolják az ilyen kerdezoket, az jó.

2021. jan. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!