Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért tűnt el a kérdés alól a...

Miért tűnt el a kérdés alól a szavazás? Más tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Kiírtam egy kérdést a felnőtt kategóriában, hogy kit gondolnak az emberek a legvonzóbb színésznőnek ( https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__.. ), és alá egy 10 opciós szavazást amiből lehetett volna választani. A kiírásig rendben volt, az utolsó képernyőn mielőtt mentesz ott is volt a 10 opció, de amikor rákattintottam a kiírásra, akkor már a szavazás nélkül írta ki a kérdést. Így az egész értelmét vesztette. Pedig biztosan kiírtam a szavazást is, annál is inkább mert a kategóriát megnyitva a kérdés mellett ott a kék pötty ami azt jelenti hogy a kérdés szavazást tartalmaz. Igen ám, de a szavazás nincsen ott. Másoknál se, nem csak nálam, amint a válaszokból látszik. Ennek mi lehet az oka? Más tapasztalt már ilyesmit? Később megjelenhet még? Újból nem akarom kiírni mert egyrészt lehet megint eltűnik, másrészt nem szeretnék szabályt sérteni azzal hogy ugyanazt kiírom még egyszer, mert egyszer már előfordult hogy hasonló kérdést írtam ki mint egy korábbi, amit töröltek és figyelmeztettek miatta, ezt nem kívánom megismételni.

2021. jan. 1. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, tényleg ott a szavazás köre, dehogy kire az nem látszik.

Még ilyennel nem találkoztam, ezért nem tudom, hogy később meg fog-e jelenni. Még azt megteheted, hogy utólag beírod simán egy kommnetben a 10 színésznőt, hogy tudják kik közül kéne választaniuk. Jobb nem jut az eszembe, ha újra nem írnád ki a kérdést. (Azt is értem, miért nem.)

2021. jan. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Több kérdéssel is találkoztam most, ahol ez van.
2021. jan. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam teljesen jó:


[link]

2021. jan. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is jó.

De hajnalban nálam sem működőtt a szavazás.

Szerintem valami hiba miatt lehetett, de úgy tűnik javították.

2021. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kérdésem alól nekem is eltűnt a szavazás egy időre, de azóta már megjelent és teljesen jól használható. :)
2021. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!