Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más is úgy érzi, hogy pl. a...

Más is úgy érzi, hogy pl. a tudományok kategória egy ideje elkezdett minőségileg szétcsúszni, lesüllyedni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy másnak is feltűnt-e. Az egy dolog, hogy sokan a kertészeti kérdéseket is a természettudományokhoz írják, vagy hogy néha pár kisiskolás ide teszi fel a "hogy nem esik le a hóld" jellegű kérdéseit, jó. De régebben azért az értelmes kérdések voltak túlsúlyban, élvezet volt olvasni némelyik kérdést és a válaszokat, most meg átment az egész egy troll játszótérbe.

Más kategóriákban is érezhető ez a tendencia?



2021. jan. 2. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Az osszes kategoria ilyen. Vagy komplett idiotak irkalnak elmebeteg kerdeseket, vagy sima trollok provokalnak.
2021. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Csak a tudományon a legfeltűnőbb, annak a jellege miatt.
2021. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de az összes kategóriában.
2021. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:(
2021. jan. 3. 00:38
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Úgy 10-12 éve.
2021. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Nemcsak a kérdések, hanem a válaszokat is szörnyűek már.

Borzasztóan lezüllött az oldal.


Most tettem fel egy teljesen normális kérdést, de már egy h-lye belekötött, h kamukérdés.


Az utóbb években összesen 1 (!) kérdésre kaptam érdemi választ, amiben túracipőt kerestem, a többinél csak hozzá nem értők okoskodtak, vagy belekötöttek nüansznyi dolgokba.


ezen az az oldalon ma a kérdezők/válaszolók kb. 95%-a idióta.

2021. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A mostani korlátozások miatt több idejük van az embereknek, és unalmukban össze-vissza teszik fel a bugyuta kérdéseket.

Olyanokat is látni, amelyeket egy-két szó megváltoztatásával 15x is kiírnak.

Ahelyett, hogy utánanéznének, olvasnának vagy valami értelmes dologgal töltenék az időt, idejárnak trollkodni.

Engem is zavar, de mit lehet tenni? A saját szegénységi bizonyítványukról tesznek tanúságot.

2021. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6, "Most tettem fel egy teljesen normális kérdést, de már egy h-lye belekötött, h kamukérdés."

Lehet hogy láttam is, erre gondolsz? Ez egy jó példa.


"Mi az a kognitív képesség? Hogyan tudnék szerezni? ... Aszt halotam róla hogy jo. ... Venni se lehet?"

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__1..

2021. jan. 3. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
nem kérdező, ez nem az én kérdésem. (6os voltam)
2021. jan. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Az a gond, hogy az oldal az ilyen kérdéseket is pontokkal jutalmazza. Szerintem csak erre hajtanak. A válaszoknál ugyanez megy.
2021. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!