Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írja ezt a gyakori?...

Miért írja ezt a gyakori? Ezzel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy nem értékelhetem az adott választ, mert valaki más mért értékelte, erről a gépről. Nem csak én használom az oldalt, másnak is van fiókja, amit erről a gépről néz. De az nem az enyém, nekem miért nem engedi, hisz nem ugyan azon fiókból akarom értékelni.

2021. jan. 13. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az mindegy, azonos IP címről nem lehet értékelni. Ez gondolom főleg azok ellen van, akik többszörös regisztrációval saját magát tolná feljebb.
2021. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont a másik gépen is azt írja, pedig azt csak én használom. Akkor ez mi? Ezzel nem lehet mit csinálni?
2021. jan. 13. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt a dolgot több eszközről nem lehet értékelni egy hálózaton belül. De ugyanezt írta az első válaszadó is. Nem a fiók számít, ha "X" hálózatból "A" profilból már értékeltél bármilyen tartalmat, akkor ugyanabból az "X" hálózatból sem B, C, D [...] és bármilyen egyéb fiókból nem lehet ugyanazt a tartalmat értékelni. Leírták miért.
2021. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fix az IP-címed, akkor kapcsold le a routert, aztán kapcsold vissza, és új IP-címet kapsz... azzal már nyomhatod a pipát... vagy az X-et. :-D
2021. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!