Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy kérdést elkönyvjelzőzök...

Ha egy kérdést elkönyvjelzőzök, de át teszik egy másik kategóriába, akkor úgy mutatja ki az oldal, mintha törölve lett volna, vagy átírányít az új helyére?

Figyelt kérdés
Mert ugye a linkben benne van a ketegória is.
2021. jan. 20. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


A régi link nem fog működni.

2021. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy kérdést törölnek, vagy áthelyeznek, és rendelkezel a kérdés régi linkjével, akkor ha felkeresed a linket, a kategória oldalára kerülsz.

Tehát, ha mondjuk ezt a kérdést áthelyeznének a moderátorok, vagy törölnék, és én ha rákattintanék a jelenlegi linkre, akkor a következő oldalon találnám magam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik

2021. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Jelöld be figyelt kérdésnek ne könyvjelzőbe rakd.
2021. jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Azért vannak könyvjelzőzve, mert van vagy 3 troll itt akiknek a kérdéseit mentem, hogy ha megint belefutok a f@$zságaikban, akkor tudjam belinkelni oda a régi kérdéseiket.

2021. jan. 20. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Átirányít az új helyre. Most próbáltam ki, volt egy kérdés az egyéb kategóriában (házi feladat), és könyvjelzőztem. Megnézve egy kis idő után a könyvjelző már a házi feladatok kategóriában nyitja meg, pedig a benne lévő link még az Egyéb-re mutat.


Az oldal valahogy úgy működik, hogy csak a kérdés sorszáma számít, a többi utána lévő szöveg nem. Ha bármelyik link sorszámát átírod, ugyanúgy betölti azt a sorszámú kérdést ami hozzá tartozik, hiába a linkjében a szám után más szöveg van.

2021. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!