Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen "bénázásaid" voltak az...

Milyen "bénázásaid" voltak az oldalon?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok:

-Rossz kérdésre válaszoltál

-Lepontoztál valakit véletlenül (Telefonon 1x jártam így)

-Rossz embernek címeztél egy üzenetet (legyen az privát vagy akár a kérdés alatt)

-Miközben visszanézted egy adott kérdés alatt a válaszokat elfelejtetted hogy több oldal is van és ahogy az aktuális oldal végére értél válaszoltál az ott lévő utolsó üzenetre úgy, hogy még pár oldal volt utána. (Nekem volt ilyen 2x, viccesen jött ki, aztán magyarázkodhattam, hogy kinek címeztem :D Azóta jobban figyelek erre)

-Elküldted véletlenül az üzenetet (privátban/kérdés alatt)

-Nem figyelted a kategóriát és emiatt furán válaszoltál a kérdésre (pl.: humorból átmentél egy másikra vagy épp fordítva)

-Rossz kategóriába tettél kérdést



2021. jan. 29. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
A fő kérdés valami olyasmi volt, hogy "Ki a leljobb csaj?" De a kérdés leírása már csak annyi, hogy melyik YouTube-errel feküdnétek le, melyik tetszik, stb. És a kérdés első fele nekem elpárolgott, s odaírtam válaszba Attist (Tanulom magam) 😅
2021. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fent felsoroltak közül sajnos majdnem mind megtörtént velem. 😅

Ezen kívül volt néhány kínosra sikerült elgépelésem és volt már, hogy vitába keveredtem olyan ostoba emberekkel, akikkel nem lett volna érdemes.

2021. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Megtörtént egy párszor, hogy valakinek hasznos vagy éppen nem hasznosnak éreztem a kommentjét, de a félig hasznosra nyomtam.

Nem jó linket osztottam meg egy témáról.

Most ennyi jut eszembe.

2021. jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Első nem tudom miért kapott pirosat, remélem csak véletlen :D Mindenesetre én mindenkit felpontoztam.


Várom a továbbiakban is a válaszokat! :)

2021. febr. 2. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!