Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha itt a Gyakon valaki usernam...

Ha itt a Gyakon valaki username-nek pld LGdávid, vagy Sonylajos nevet állít be, akkor azért kitilthatják, vagy esetleg meg is büntetik, mert visszaél más nevével?

Figyelt kérdés
2021. febr. 2. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem tekinthető névazonosságnak. Simán hívhatnak valakit Lukács Gál Gábornak például.
2021. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszban írttal, de még arra is gondoltam, hogy lehet adott márka rajongója.


Ha valamiért aggályosnak tartják a választott felhasználónevet, akkor sehol sem jelenítik meg; helyette az jelenik meg, hogy (tiltott név). Például, a mai 30 napos toplista egy lapján egyszerre két ilyen is van: [link]

2021. febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okés, mert egyébként nem tudom láttátok-e az elektronikus eszközök kategóriában volt egy olyan, hogy Nsupporthungary, és a Navon munkatársaként válaszolgatott itt. És szerintem letiltották,mert már nincs itt. Mindig így kezdte a válaszát: Tisztelt kérdező!
2021. febr. 2. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy szőke hajú, kék szemű, kb 22-23 éves Orbán Viktort.


Bármi lehetséges.

2021. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezt ki kell próbálnom!
2021. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én is ismerek egy Orbán Viktort. Istenes Bencét is. Egyik sem a híresség...Na ha már a Rihanna nevet használja, az más 😀
2021. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!