Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt, hogy csak azért írtatok...

Volt, hogy csak azért írtatok ki kérdést, hogy haladjon a szintetek? Vagy találkoztatok ilyennel?

Figyelt kérdés

2021. febr. 10. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért te? Ez egy olyan kérdés?
2021. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2021. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#3 Telitalálat xDD
2021. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Persze. Ha az oldal erre kényszeríti a felhasználót, akkor muszáj.
2021. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor bevezették ezt a szintezést, nekem az 5. jelent meg és azóta se változott. Volt már, hogy kérdésemet és válaszomat is törölték, de még mindig 0% a töröltek aránya. Mázli, hogy nekem azért ez olyan szinten nem szól bele az önértékelésembe, hogy kényszerességem alakuljon ki. :D Ráadásul a kényszerből adott értéktelen válaszok leértékeltsége is hozzájárulhatna a visszaeséshez, de sajnálom komolyan, ha valakinek az befolyásolja az életminőségét, hogy hány fiktív pontja van.
2021. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Van olyan funkciója - hasznos funkciója - az oldalnak, ami csak adott szinten érhető el. Meg nem tudnám mondani hirtelen, mi az - talán a kérdés jelentése?

Mivel a szintek bevezetésekor ezt a lehetőséget elvették tőlem néhány törölt kérdés miatt, ezért kénytelen voltam pár értelmetlen kérdéssel gyarapítani az oldalt, hogy visszakapjam ezt a funkciót.

Nem kell rögtön önértékelési zavarra gondolni, bár lehet, hogy számodra már az is annak számít, ha a trollokat jelentem néha.

2021. febr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én csak válaszolgatok agyba-főbe meg ha nagyon ráérek, akkor kérdezek, de azért igyekszem akkor is olyat, aminek legalább minimál értelme van. Egyébként vagyunk páran a fiókommal, szóval még csak nem is minden kérdés az enyém, én csak kiírom őket, mert pár ismerősömnek nincs kedve regisztrálni és inkább kirakatják velem.
2021. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!