Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik volt a legextrémebb?...

Melyik volt a legextrémebb? Vagy leghülyébb kérdés amit Gyakori kérdéseken olvastál?

Figyelt kérdés
Amit mostanában vagy akár régen de itt olvastál és a legjobban megmaradt benned mert akkora baromság?

2021. febr. 14. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy lány a szex rovatba azt kérdezte, hogy okozhat-e hallás károsodást a szopás.

Mert, lecumizta a barátját, és az óta nagyothall.

2021. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Valami olyasmi volt, hogy valaki a humor kategóriában megkérdezte milyen hülyeséget kérdezzen. Meg olyat is olvastam, hogy miért teketóriázol te pernahajder.

Jó mondjuk tudom, ezeknél vannak hülyébb kérdések is, de én csak ilyenekkel találkoztam.

🤭

2021. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én olyat láttam, hogy valaki egy zenére volt kívàncsi, és leutánozta. 🤣


Így:nyá-nyá-nyá, jú jú jú, nyá nyá nyá...

2021. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Jaj olyat már én is láttam! És ezt mondta: AAAAAAAAAAAAA JJJJJAAAAAAA IIIIIIIIIII AAAAAAAAAAA

Vagy nem pont ezt, de ehhez hasonlót.

2021. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2021. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%
🤣🤣🤣
2021. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Linkeket nem szoktam gyűjteni, de amikre így kifejezetten emlékszem (nem fogom tudni őket szó szerint idézni, bocsi)... ezek közül van olyan, ami 100% trollkodás, de attól még hülye kérdés.


- "Hogy lehet ilyen szemét a párom? Beköltöztem hozzá az albérletébe, szakítottunk, ő ment, és ELVITTE AZ ÖSSZES BÚTORT! De hát azt az albérletbe!!! vette, itt kellene, maradjon nekem az összes!)"


- "micisapka" (sajnos törölték, de legendás kérdés volt, vmi 1000 oldal válasz jött rá... már nem is tudom, konkrétan mi volt a kérdés, csak az volt a lényeg, hogy a baseballsapkát nevezte micisapkának a jóember :D)


- "Beleszerettem Vastag Csabába, legszívesebb lesz...nám, mit csináljak?"


- "Mit tegyek? Megvettem a lehető legcukibb türkiz csillámos iskolatáskát iskolakezdésre, de nem találok hozzá illő színű füzetet és tollat... nem merek bemenni a suliba, annyira gázt lesz..."


- "Pasim azt mondta, van egy olyan póz, amiben, ha csináljuk, nem lehetek terhes... terpeszállásban, hátulról... már 2 hete késik a mensim... mi történhetett? A pasim nem hazudna nekem, az biztos"


- "Miért vagyok ennyire hátul a párom telefonjában a híváslistán? 19/Zsanett"


- "Lehet valami probléma abból, hogy azzal a mosdókesztyűvel mostam arcot, amivel a dédimamám a popsiját törölte ki? Átkerülhet a bőrömre róla valami ősvitamin?"


- "Melyik az a fogamzásgátló, amitől nől a mell?"


- 44F/45F besztof... kb. az összes kérdésnek az volt a lényege, hogy mit szólna a nő ismerkedéskor, ha a férfi vagy vmi nagyon nagy idiótaságot csinálna (pl. macskát kergetne, rappárbajozna, elkezdene bőgni vmi hülyeségen)... vagy a későbbi kérdésekben, valami nagyon nagy hülyeséget mondana, és ezt nagyon nyakatekerten, rengeteg külföldies szóval megspékelve kérdezi... "Hölgyleányok, mennyire like-olnátok egy ilyen spontanieuse ismerkedési módozatot egy charmant gentleman-től?" jelleggel


- D-kosár besztof... azaz a nő, aki szerelmes egy pasiba, de annak barátnője van, és minden kérdésnek az a lényege, hogy "emiatt meg emiatt a piti dolog miatt biztos nem jó a kapcsolatuk, miért nem választ engem?"... ugye a neve is abból jött, hogy "de hát nekem D-kosaras a mellem, a barátnőnek meg nem"... a legdurvább az a kérdés volt, amiből kiderült, hogy áttúrja a szemetüket, és nem talált bennük kotont


- "mit szólnál, ha a barátnőd a csempére sz...na / megharapná a kutyát stb"


- húsos-csontos hölgy (ez talán még létezik valahol a gyk bugyraiban, vagy mintha valaki legalábbis lementette volna)


Ill. ami még nekem fura az az, hogy van pár elég fura kérdés, amit kb. kéthetente kiemelt 5-6 éve a kérdező... pl. a "Lányok, mit szólnátok ahhoz, ha a pasitok 500-1000 oldalon fent lenne nőnek öltözve, meztelenkedve, szexuális pózokban?" vagy vmi hasonló

2021. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!