Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan látjátok egyből a...

Hogyan látjátok egyből a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Nekem mindig csak a régebbi kérdéseket dobja fel itt gyakorin, úgymond "elavultakat". Be kell valamit állítani, hogy mindig a legfrissebbet dobja fel?

2021. febr. 15. 12:34
 1/5 anonim válasza:
100%
nem.
2021. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kategóriáknál a kérdések fölött van egy olyan lehetőség, hogy a kérdések kiírásának időpontja vagy a legutóbbi válaszok alapján listázza a rendszer. Ezt kedved szerint állíthatod.
2021. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem találom, tudnál pontosítani esetleg?
2021. febr. 15. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztasz egy kategóriát (pl. állatok), majd az oldalak (oldalszámok) mellett a jobb oldalon lesz egy lenyitható kis fül, ott választhatod ki, amit az előbb írtam. Alaphelyzetben a kérdés kiírásának időpontja szerepel. Tehát a legfrissebbeket kell látnod.
2021. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

• Ha nem vagy belépve, akkor biztosan a legfrissebb kérdés van legfelül az 1-es lapon, és az utolsó lapon utolsó helyen a legrégebbi kérdés. (Az utóbbi 24 órában megjelent kérdés előtt a ?-jelet határoló kör vonala cikkcakkos.) Sorrend változtatásra nincs lehetőség.

Lásd: [link]


• Ha be vagy lépve, akkor az van, amit a 2-es és 4-es válaszban olvashatsz. (Nekem, ha nem változtatok, akkor belépéskor mindig „A kérdés kiírásának időpontja” szerinti rendezésben jelenik meg. 1-es lap, és azon legfelül a legfrissebb kérdés van.). De, lehet változtatni.

Lásd: [link]

2021. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!