Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A vicces, ámde nem gyűlölködő...

A vicces, ámde nem gyűlölködő tartalmakat szerintetek is fenn kéne hagyni az oldalon ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 12:00
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
84%

Nem csak a trágárság miatt törölnek egy kérdést. Olvasd át a szabályzatot és aszerint használd az oldalt.

Gondolom okkal tetted fel ezt a kérdést is, mert jópár "humoros" kérdésedet törölték innen-onnan. Gondolkozz el, hogy valóban olyan poénos emberke vagy-e, ha mindig törlik a kérdéseidet...

2021. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

11: De nem érted ! Több kérdésémet, amit ponénosra fogtam, törölték, de a legutóbbit is, pedig azt a Humor kategóriába írtam, ott miért nem lehet viccelődni, vicceskedni komolyan ???


És nem volt sértő, nem bántottam senkit, sokkal trágárabb dolgokat is kiírtak már az oldalra és azokat nem törölték egyből.


Ennyire nincs humorérzékük ? A humor már tiltva van ? Elég rossz világ jön akkor....

2021. febr. 20. 18:25
 13/45 anonim ***** válasza:
81%
De, értem. Amit te viccnek szánsz, az mások szerint nem vicces, sőt, még törlik is. Mi a kérdés? Hogy a felhasználók humorérzéke szar, a moderátoroké vagy a tiéd? Ha több "humoros" kérdésed törlésre került, akkor egyértelműen a tiéd szar. Illetve valami szabályt mindig megszegsz, ezért törlik folyton.
2021. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
13: Elsősorban a gyűlölködő tartalmakat kellene törölniük, nem rajtam kellene példát statuálniuk. Teszem hozzá, 99%-ban komoly kérdéseket szoktam írni, csak a maradék 1 %-ot veszem poénosra.
2021. febr. 20. 18:36
 15/45 A kérdező kommentje:
És azt sem értem, hogy másnak viszont engednek ilyen jellegű humoros kérdéseket kiírni, de ha ugyanazt a kérdést én írtam volna ki, 1 perc múlva törlik a kérdésemet és kitiltanak...
2021. febr. 20. 18:40
 16/45 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan, hogy elsősorban mit kellene törölniük. A felhasználók jelentik a kérdéseket, a moderátorok döntenek. Ha olyan kérdést írsz ki, ami bármiben sérti a szabályzatot, ne lepődj meg, ha törlik a kérdésed.
2021. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
81%
Ismétlem, a felhasználók jelentik a kérdéseket, válaszokat a moderátoroknak.
2021. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
De lassan már semmilyen kérdést nem merek kiírni erre az oldalra....
2021. febr. 20. 18:49
 19/45 anonim ***** válasza:
84%
Nincs kint a nick neved, nem tudatosan a te kérdéseidet jelentik/törlik. Ha kérdést akarsz kiírni, tartsd be a szabályzatot és probléma megoldva, nem lesz törölve.
2021. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

De mindegy, akkor nem írok ki humoros kérdést se a Humor kategóriába, se sehova, mert úgyis az összeset törlik, elegem van !


Viszlát !

2021. febr. 20. 18:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!