Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A vicces, ámde nem gyűlölködő...

A vicces, ámde nem gyűlölködő tartalmakat szerintetek is fenn kéne hagyni az oldalon ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 12:00
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
70%

Mindenképpen fent kéne hagyni, hogy minél több embernek mosolyt csalhasson az arcára; kell egy kis humorérzék nem feltétlen mindig szigor; ebbe a mai világba nagyon hiányzik a mosoly sajna, de akkor mosolyogjunk most:

:):):):):):):)::):):):):):):):):):):):)):):):):):):):):)):):):):):):):):)::):)

2021. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

"És azt sem értem, hogy másnak viszont engednek ilyen jellegű humoros kérdéseket kiírni, de ha ugyanazt a kérdést én írtam volna ki, 1 perc múlva törlik a kérdésemet és kitiltanak..."


Ilyenem nekem is volt; nem mondom meg, melyik típus, de humor kategóriában ismert; és sok van belőle, és meg még rádobtam, vittem bele egy kis plussz csavart is (nem volt bántó egyáltalán, és direkt humor-kategóriába szántam, és szerintem nagyon vicces volt; sőt, volt alatta már 2-3 válaszoló is, akik ezt a kérdés alatt megerősítették, kedvük támadt -és tudtak is ráfűzni még plusz viccfaktort; és tehát továbbgondolni; még plussz viccességet hozzáadni, és akkor mégis törölve lett, pedig nem volt bántó senkire nézve, nem volt benne káromkodás, semmi durva dolog nem volt benne, és tehát kifejezetten aranyos,-és vicces volt.) Meg pl mostanában kerestem a "Ha valaki elfáradt , akkor hova áradt elf" -es kérdésemet; szerintem én azt már elsütöttem, tehát kiírtam, és tökre tetszett is a közönségnek, mert aranyos volt, meg ötletes, derüt csalt az arcukra. Nem életem legjobb poénja, de szerintem tök cuki, és minimum mosolyra húzódik a szája, aki itt kiírva az oldalra olvas ilyet. És tehát szerintem én azt kiírtam, és tegnap, vagy tegnapelőtt, amikor néztem, akkor nem találtam meg rögtön; azóta meg nem kerestem; de majd átnézem a többi kérdésemet is; szerintem tehát ezt én már kiírtam a kiírni tervezettek közül, és szerintem tehát tök frappáns, igaz, nem a legviccesebb; de a humor-kategóriában elfér. Azt a másik tipikus-kérdést; amin volt egy csavar, azt most nem írom le, csak max privátban, nehogy valaki rákapjon, és leszedettesse/gesse ezeket is:S:S:S Énnekem tehát abból a típusból meg egy volt; és az alapkérdésen túl volt még benne egy kis plusz is; és az kifejezetten nagyon jó, nagyon erős poén volt; és valamiért nem hagyták meg, eltűnt.

2021. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez az oldal tele van jelentgetős nácikkal, akik szeretik a tök normális kérdéseket is jelezni a Moderátoroknak... Ez náci, kommunista tempó....
2021. febr. 20. 19:10
 24/45 A kérdező kommentje:
A gyűlölködő tartalmakat töröljék, oké, de az, hogy az én tök ártalmatlan humoros kérdéseimet is többször, sokszor törölték, az már náci tempó.
2021. febr. 20. 19:13
 25/45 anonim ***** válasza:
54%
:S
2021. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

A gyűlölködőkkel, trágársággal szemben én is azt mondom, fel kel lépni, ellenben sima, ártalmatlan humoros kérdés maradhatna, vagy tegyék át a Humor kategóriába !


A nőgyűlölő őrjöngő pszichopata, meg aki egy női hullát linkelt be a kérdésbe, bezzeg neki vagy 3-4 óráig maradhatott a kérdése.

2021. febr. 20. 19:55
 27/45 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, ha ennyire kiborít ez az oldal, talán nem kéne használnod.
2021. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
27: Alapvetően jó lenne ez az oldal, csak ésszerűen és arányosan alkalmazzák a szabályokat !
2021. febr. 20. 20:07
 29/45 anonim ***** válasza:
87%
Mások a trollok miatt utálják és hagyják el az oldalt, te meg azért, mert téged nem hagynak trollkodni. Igen, jó lenne az oldal, ha a trollok, a perverzek, a hülyék és a szar humorúak nem lepnék el az oldalt. De az élet nem kívánság műsor.
2021. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:

29: 99 %-ban eddig komoly kérdéseket írtam ki, a maradék 1 % max, ami humoros volt kérdésem.


Ha trollkodok is, akkor se vagyok soha alpári, vagy trágár, ellentétben sok másik felhasználóval.


Akkor ennyi erővel MIRE VALÓ A HUMOR KATEGÓRIA, HA NEM ARRA,HOGY OTT TUDJON TROLLKODNI VALAKI ????? ÁRTALMATLANUL, NEM TRÁGÁR, VAGY ALPÁRI MÓDON !!!!!!!!!!!!! ÉS HUMOR KATEGÓRIÁBÓL IS TÖRÖLTÉK A VICCES, ÁRTALMATLAN KÉRDÉSEM !!!!!!!!!!!!!!

2021. febr. 20. 20:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!