Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A Gykn a trágár beszédet...

A Gykn a trágár beszédet miért nem törlik mind a moderátorok a bejelentésekre?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem azonnali a törlés, nem biztos hogy rögtön látja moderátor. Nem biztos, hogy mindenkinek ugyanazt jelenti a trágárság, és ezért nem moderálják. (És van olyan troll aki rendkívül trágár, de nem moderálják, esetleg ilyenbe futottál bele, főleg ott az Emberek/Tanárok, iskolatársak környékén).
2021. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy, hogy azt írja, hogy fæszfej, vagy hüłye.
2021. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 teljesen mindegy
2021. febr. 23. 18:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert látszólag nincs egységes moderáció. A moderálni kívánt dolog erősen függ az éppen aktuális moderátor hangulatától, meggyőződésétől, nemétől, és aktuális lelkiállapotától. Én ezt vettem észre.
2021. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4. "Mert látszólag nincs egységes moderáció"


Szabályzatban szerintem le van írva világosan,hogy mit kell moderálni és mit nem. Ez is olyan,hogy van akik egyenlőbbek.

2021. febr. 23. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

A felhasználótársaidtól reméled, hogy megindokoljuk, hogy a tőlünk független, számunkra ismeretlen, éppen adott jelentéssel foglalkozó moderátor miért nem teszi azt, amit te - a megítélésedre és a szabályértelmezésedre alapozva - elvársz tőle?

Akik megpróbáltak tippelni, azok tippjeit nem fogadod el.

Milyen okból milyen céllal kérdezted a felhasználótársaidtól?

(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy képzavar van a kérdésedben. A Gy.k.-n a trágár beszéd nem jelenthető és nem törölhető; nem is halljuk. Nem a trágár beszédre, hanem a trágár írásra gondolhattál.)

2021. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4-nek szerintem is PONTOSAN így van, hogy saját kedvük szerint törölgetnek, és rendszeresen full szabályos válaszok (vagy kérdések) áldozatul esnek!

Engem nem rég le is tiltottak, épp a tényfeltárásom miatt mert ki merészeltem írni, hogy nincs itt szólásszabadság...

Nem csodálkoznék ha megint kapnám a BAN-t vagy minimum a választörlést.

2021. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!