Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A baloldali menüben, a "Figyel...

A baloldali menüben, a "Figyelt kérdések"-nél mindig mutat egy 1-t?

Figyelt kérdés

Végignéztem mind a 227 figyelt kérdésemet, de egyikre sem vonatkozott (ezek szerint), mert még mindig ott az 1-es. Hogyan lehetne eltüntetni? Bosszant, mert mindig azt hiszem, hogy az egyik figyelt kérdésre érkezett válasz, de gyakorlatilag soha nem találom, hogy melyik az. (az összes többi mindig megvan, csak ez az egy soha).

Tanács?


2021. febr. 26. 04:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az értesítésre kattintva törölhető a jelzés. Akkor ragad be a számláló, ha történt aktivitás valamelyik kategóriában, de azelőtt törölték az új tartalmat mielőtt megnézted volna. A változás megtörtént és erről kaptál jelzést, de már nem látod a tartalmat mert törölték.
2021. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, és nagyon szépen köszönöm!!!
2021. febr. 26. 23:46
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, mégsem értem. Mind a 227 oldalnyi, figyelésre bejelölt kérdésnél ki kellene törölni az értesítést, hogy megszűnjön ez a probléma? Ugyanis fogalmam sincs, hogy melyik kérdésnél "ragadt" be a számláló.

És, őszinte leszek, nem akarom kivenni az értesitésre jelölt kérdéseket. Nyilván azért jelöltem be, mert érdekel, ha valaki hozzászól. Akár évek múltán is.

Kis naivként arra gondoltam, hogy van valamilyen normális lehetőség egy szoftver-hiba kijavitására.

2021. febr. 27. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos úgy értette, hogy kattints az 1-esre.
2021. febr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4

SIKERÜLT!!!

Nagyon szépen köszönöm!

(tudod, nőből vagyok, szőke vagyok...😂🤣😂)

2021. febr. 28. 00:08
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon szívesen ☺ Nyugi, nem volt teljesen egyértelmű, nem nem vagy hajszín kérdése... Ha a kolléga nem írja, én sem tudtam volna (mint férfi).
2021. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!