Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért korlátozták a profilokat?

Miért korlátozták a profilokat?

Figyelt kérdés
Valamiért korlátozták az előző profilokat. Pedig nem szegtem meg egyik szabályt sem, se a kérdésekre, se a válaszadásra vonatkozóan. Mit gondoltok miért van ez? Mire kell figyelnem, hogy a mostani profilommal ne így járjak?

2021. febr. 28. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitiltanak annak oka van. Sok a törölt kérdésed, spamoltál, zaklattál másokat, stb.


És ezért a kérdésedért szintén kitilthatnának, mert nem lehet egy személynem 2 profilja, kitiltás után nem nem lehet visszaregisztálni...

2021. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Passz. Az új rendszer kicsit furcsa. Ha pl törölsz magadtól egy profilt az ugye nem tiltás. Én töröltem a régi profilomat, majd nem engedett újra regisztrálni, mert tiltották a profilom. Kérdeztem a moderátorokat, hogy ez hogy működik az új oldalnál, mert a réginél ha váltottam egy új profilra (pl új felhasználó nevet akartam), akkor simán tudtam törölni magam, majd regisztrálni. Majd vissza írtak, hogy a tiltás után nem lehet regisztrálni. Fel se fogták szerintem a kérdést, hogy nem tiltásról van szó, hanem törlésröl, ami eddig 2 különálló funkció volt.


Szóval próbálj jobban figyelni esetleg mindenre.

2021. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!

Miután korlátoztak, töröltem a profilom és fél évvel később hoztam létre egy újat, mivel így engedi a rendszer. Szerintem nem követtem el semmi szabályba ütközőt, nem spameltem, nem törölték egyik kérdéseket sem, nem zaklattam senkit, nem is nagyon beszéltem privátban. Most azért jobban figyelek, hogy nehogy valami rosszat írjak.

2021. febr. 28. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írj egy e-mailt a moderátoroknak, ha kérdésed van a moderációval kapcsolatban.


E-mail címük: info@gyakorikerdesek.hu

2021. márc. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!