Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit csinálhatok ha engem...

Mit csinálhatok ha engem nagyon érdekel egy téma, de törlik a kérdésem?

Figyelt kérdés
Nyilván privátba nem lehet kérdést feltenni, max ha bele okoskodok máséba. Nincs valami olyan oldal ahol megtehetem, vagy esetleg olyan kategória létrehozását lehet e kérni amibe a kényes témák is bele tartoznak? Vagy valami ötlet? Nem írom le melyik volt a kérdésem, nehogy töröljék de annyi a lényeg hogy össze is vesztem egy pár emberrel akiket korlátoltnak neveztem ők meg engem elmebetegnek. Aztán másnap törölték az egészet.

2021. márc. 2. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ha szabályt sért, akkor sehogy se tudod kiírni.


De megírhatod nekem privátban, hátha tudok érdemlegest választ írni rá. :)

2021. márc. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 GyakoryKrisztina ***** válasza:
100%

Szerintem azért törölték, mert "korlátoltnak" és "elmebetegnek" neveztétek egymást.


De egyébként nekem is megírhatod, lehet hogy valamelyikőnk még válaszolni is tud

2021. márc. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kellene összebalhézni a többi felhasználóval. :D Lehet nem is a kérdéssel volt a baj.
2021. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem csak a kommenteket törölték? Furcsa ez a szabály rendszer.
2021. márc. 2. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elküldheted, megnézem mit tehetek
2021. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!