Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha törlik a kérdésemet akkor...

Ha törlik a kérdésemet akkor hogy kérdezzen meg?

Figyelt kérdés
Hogy kapjak választ rá? Nem tudom más szavakkal sem megfogalmazni, mert tényleg elég durva téma, így bárhogy írom ki akkor is törölni fogják. Viszont tényleg érdekelne, hogy mit szólnak hozzá az emberek, de hogyan kapjak így választ?

2021. márc. 14. 14:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy.
2021. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon sehogy. Akárhogy csavarhatod a szavakat, ha tiltja a szabályzat a témát, nem kérdezheted meg.
2021. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadható megfogalmazásban kell kérdezni.
2021. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés nem felel meg az oldal szabályzatának, akkor sehogy.
2021. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel ugy a kérdést, hogy ne töröljék. Más szavakkal, megfogalmazással esetleg más rovatban.
2021. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor tényleg nem kapok rá választ, és nem fogom megtudni, hogy az emberek mit gondolnak a témáról?
2021. márc. 14. 14:22
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Akkor mondjuk keresel egy másik fórumot ahol tolerálják a a kérdésed. Bár ezek alapján tuti valami emeletes baromság lehet. xD
2021. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Most mondok egy példát. Ha valaki ellene van az embereknek, és gyilkolni akar, viszont ezt nem írhatja ki, akkor úgy kiírhatja mintha nem róla lenne szó, hanem mondjuk az egyik ismerőséről, hogy ő akarja bántani az embereket, és mit gondolnak erről az itteni emberek? Vagy ha nem a saját nevében teszi fel, hanem másra hivatkozik akkor is törlik?


Nem erről van szó, ez csak egy példa volt. Az én kérdésemnek semmi köze ehhez, csak mondtam egy példát.

2021. márc. 14. 14:25
 9/15 A kérdező kommentje:
7-es, nem baromság csak gonoszság. Legalábbis sok ember elítélne emiatt. Nem akarok gyilkolni, meg semmi ilyen, de még ígyis gonosznak tartanának emiatt.
2021. márc. 14. 14:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak a példéra hagyatkozhatunk, az kimerítheti a bűncselekményre előkészülést, ami bűncselekmény, a kérdés kiírását kötelező elrejteni. A tartalomszolgáltatónak szerintem feljelentési kötelezettsége is van.
2021. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!