Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan van ez hogy itt mindig...

Leos pg kérdése:

Hogyan van ez hogy itt mindig törlik az én kérdéseimet? Máshol ez nem szokás! Ja meg furcsa módon pont ilyen típusú kérdések meg vannak még mindig a többiekné! Ki érti ezt? Mert én nem! Nem mindegy az hogy mit, és hogyan kérdez az ember kutya ügyben?

Figyelt kérdés
Pedig én csak az igazat írtam le ide! Ja meg senkinek se nem írtam le a nevét ide se!

#Moderálás? #Törlés!? #Mi a baja van itt valakinek?
2021. márc. 15. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg sérti a szabályzatot valamiért.
2021. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Javaslom, olvasd végig a aszabályzatot, mit szabad és mit nem írni egy kérdésbe vagy válaszba.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat

2021. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

az én kérdésemet azért törölték egy youtuberről, mert "sértheti a harmadik felet", miközben egy rakás róla szóló kérdés meg simán bent marad.


egy bohócoldallá silányult a GYK nevetséges következetlen szabályzattal, buta hozzászólókkal, akik közhelyeken és kötekedésen kívül semmire sem képesek.

2021. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!