Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mit lehet tenni, ha egy...

Mit lehet tenni, ha egy kérdés alatt elszabadul a veszekedés, pedig nem ilyen céllal írtam ki ? Lehet, nem fogalmaztam pontosan.

Figyelt kérdés
Dióhéjban annyi, hogy felszólaltam egy szerintem valós társadalmi probléma ellen (gyűlölködés), erre egyből nekemugrottak.... Utána szabadkoznom kellett, meg nekem kellett bocsánatot kérni ezerszer..

2021. márc. 20. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon elvadulnak a válaszolók, akkor írsz emailt a moderátoroknak, akik ezeket a válaszokat ki tudják törölni, és visszaállítani a rendet.
2021. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1: Igazából ügyeltem nagyon, hogy semmilyen obszcén, sértő dolgot ne írjak. Lehet pontatlanul fogalmaztam. Egyébként a többség nem írt sértőt, de voltak akik nem értettek egyet velem.


A legbosszantóbb az volt, hogy sokan provokációnak vették a kérdésemet, meg provokátornak tituláltak engem. Pedig szerintem a gyűlölködés ellen felszólalni nem bűn.

2021. márc. 20. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!