Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tuda valaki küldeni részletes...

Tuda valaki küldeni részletes statisztikai adatokat a Gyakori kérdések látogatottságával (kategóriánként) kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Összesen hány felhasználója van, melyik kategóriába írnak a legtöbben, táblázatos felosztás az egyes kategóriák kérdéseiről és válaszairól számszerűsítve.


Melyik topikban a legnagyobb az aktivitás? Melyik évben volt itt a legtöbb felhasználó ?


Hányan vannak a napi felhasználók stb... ?


Tehát ilyen komplex dolgokat.



#látogatottság #Statisztikat adatok
2021. márc. 21. 23:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, *tud valaki ?
2021. márc. 21. 23:11
 2/14 A kérdező kommentje:
Hahóó...
2021. márc. 22. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem nyilvános a statisztika, így nincs mi alapján neked ilyen részletes adatokat szolgáltatni. Az az utasítgató hangnem pedig, hogy neked milyen formában és kritériumok szerint adja elő valaki, mert te kéred, kicsit bicskanyitogató. A többi, vallató hangnemű kérdéstől függetlenül is.


Egyik sem nyilvános, mert semmi közünk hozzá.

2021. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3: Mii ???? Szerintem semmi kifogásolnivaló nincs a kérdésemben, nem is provokatív..


Meg vallatás ????? Baj az, ha kíváncsi vagyok dolgokra ? Nem ez az oldal lényege, hogy valaki kérdez és válaszolunk rá ?


Eszem megáll komolyan... A valóban provokatív kérdéseken kellene felháborodni. Ez nem az. Nem vallatás !

2021. márc. 22. 16:30
 5/14 A kérdező kommentje:
De akkor legközelebb nem írok ki semmit !! Elegem van.
2021. márc. 22. 16:31
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Úgy látom, hogy neked egészen mással van problémád, és itt próbálod a feszültséget levezetni, mert szabályosan tombolsz a válaszaidban. Kirohanásaid vannak, türelmetlenül visszakérdezel másnap, mert neked késő este 11 után nem ugrott senki, hogy összedobjon egy több évet átfogó prezentációt a kérdés témájával kapcsolatban.


A te mentális állapotodnak nem tesz jót ez az oldal, csak rontja.

2021. márc. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6: Rendben, akkor máskor ügyelek a kérdéseim és válaszaim milyenségére.


Nem kértem azt, hogy egyből válaszolni kell. A kérdésem meg szerintem nem volt provokatív.


Hidd el, más sokkal durvábban és keményebben ír. Én nem írtam semmi obszcén, trágár dolgot.


Csak nem értettem, hogy egy tök normális kérdést tettem fel, erre rögtön az van, hogy "vallatás". Illetve szerintem nem volt bicskanyitogató sem.

2021. márc. 22. 17:57
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem provokációnak szántam a kérdést.
2021. márc. 22. 17:59
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor.
2021. márc. 22. 18:00
 10/14 A kérdező kommentje:

Azt kell tudni, hogy aktívan sosem bántok senkit és nem célom a provokáció.


Mindig akkor támadok vissza, ha csúnyán beszólnak nekem, vagy ha jogtalan vád ér engem. Szó nélkül kellene hagynom talán ?


Ez önvédelem csak.

2021. márc. 22. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!