Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A te kérdéseidet is szisztemat...

A te kérdéseidet is szisztematikusan törlik a moderátorok kitalált indokokkal? Mit követtünk el, hogy nem akarják a kérdéseinket látni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 08:49
 1/7 A kérdező kommentje:

Ezt mondjuk nem ide akartam tenni.


Rákattintottam az Egyéb kérdések - GYIK kategóriában az új kérdésre és rögtön a kérdés kiírása lépést hozta fel. Én ezt már többször jeleztem, hogy ez így rossz, de ők tesznek rá magasból.


No mindegy, úgyis törölni fogják az egész kérdésemet.

2021. márc. 24. 08:52
 2/7 A kérdező kommentje:
Én egyszer egy középiskolás házifeladat kérdést tettem fel, és azt is törölték.
2021. márc. 24. 08:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nem írkálok szisztematikusan szabályzatba ütköző kérdéseket.
2021. márc. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 qkker1 ***** válasza:
100%

"Én egyszer egy középiskolás házifeladat kérdést tettem fel, és azt is törölték."


Az enyémet nem törölték, igaz, én eltaláltam a kategóriát.

2021. márc. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Rákattintottam az Egyéb kérdések - GYIK kategóriában az új kérdésre és rögtön a kérdés kiírása lépést hozta fel. Én ezt már többször jeleztem, hogy ez így rossz, de ők tesznek rá magasból."

Mert akkor szerinted mit kellene felhozni az új kérdés lehetőségre ha nem a kérdés kiírásának lehetőségét?

2021. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Mondjuk a kategóriaválasztást kéne felhoznia először, hogy ne teljesen más kategóriába tegye a kérdést, mint ahol rákattintottam az "Új kérdésre".

2021. márc. 24. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Nekem még sosem rakta más kategóriába mint ahol elkezdtem kiírni.

Nem lehet inkább, hogy egy szemfüles moderátor gyorsan átrakta oda ahova szerinte jobban való?

2021. márc. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!