Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Milyen új funkciónak örülnétek...

Milyen új funkciónak örülnétek Gyakorin ? Min változtatnátok ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 09:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Pl. ne lehessen kétnaponta megkérdezni ugyanazt. Mit ez a kérdés is.
2021. márc. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A trollok tartják fent az oldalt, éppen ezért nincs és nem is lesz intézkedés ellenük.

Főleg nem ilyen sms regisztráció meg hasonlók...

2021. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"SMS regisztráció lenne, így nem lehet újabb és újabb regeket csinálni. Jobb oldalakon már régóta így van."


Mesélj már öcsisajt, milyen "jobb" oldalakról tudsz? Mert én nem nagyon találkoztam sehol ilyennel.

Max ott ahol védeni kell a személyes adatokat kétfaktoros hitelesítéssel.

Az ilyen mezei fórum oldalakon soha nem volt, és soha nem is lesz telefonszámos regisztrálás. Ha bevezetnék akkor garantáltan 80%-al lecsökkenne az oldal látogatottsága.

2021. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Azért a 10-es mond valamit.. Kérdés, hogy a mennyiség, vagy a minőség számít-e ?
2021. márc. 25. 01:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha a kérdés kiírója választhatna, hogy a kérdése alatt lehessen-e a válaszokat értékelni, vagy sem. Sokszor odaírják, hogy "légyszi senkit ne pontozzatok le", mégis egy olyan kérdés alatt, hogy “Mi a kedvenc lányneved?" nullára van pontozva egy csomó válasz, csak mert a pontozóknak épp nem tetszik a név, amit a válaszadó írt.
2021. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Újragondolnám a kategóriákat, mert valamelyik teljesen értelmetlen helyen van, sok téma meg sehova nem fér be. Pl. kedvencem pl., hogy a Törvények,Jog a Politika alatt van, aminek kb. semmi köze hozzá. Van sok hasonló még.


Ha a moderátorok valakit kitiltanak vagy egy kérdését törlik, minden esetben kapna egy indoklást, leírva benne, melyik szabályzatpontot sértette meg. Nekem sok kérdésemet vagy válaszomat törölték úgy, hogy abszolút semmi olyan nem volt benne, ami erre okot adott volna, totál kulturáltan írtam, nem káromkodtam, nem szidtam senkit, nem szpemmeltem, és rejtély maradt, mit "csináltam rosszul".


Megoldanám, hogy ha valaki privátot ír, vagy ha valaki egy privátra felel, ne kelljen felfedni az azonosítóját. Az adott kérdésen belül lehetne látni egyben a beszélgetés folyamát egy adott személlyel, de egy másik kérdés kapcsán kialakult privát levelezésnél nem látszana, hogy ugyanaz a személy.


A privát leveleknél az elküldöttek és a kapottak független listában vannak, pedig már a legprimitívebb üzenőrendszerekben is sikerült megoldani, hogy integrálódjanak az azonos személyekkel folyó levelezések.

2021. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!