Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Megszűnhet valaha a gyakoriker...

Megszűnhet valaha a gyakorikerdesek.hu?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 18:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen megszünhet. Az más kérdés, hogy meg fog-e szünni.
2021. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Minden megszűnhet, ha elfogy az érdeklődés, gazdaságilag nem éri meg fenntartani. Ez az oldal is már hosszú évek óta lejtmenetben van amellett, hogy Google Adsense-ből próbálja fenntartani magát, amit viszont minden nem laikus felhasználó azonnal blokkol.
2021. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
megszunhet de nagyon nagyon kicsi az eselye
2021. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki végre csinálna egy ennél sokkal jobb platformot, szép lassan megszűnne valószínűleg, mint az Iwiw.
2021. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4. De akkor sem szunik meg csak nem fog foglalkozni vele senki
2021. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Remélem NEM !!
2021. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Azt írtam, hogy valószínűleg. Csakhogy ha nem foglalkozna vele senki, a hirdetésekre sem kattintana senki, így már csak vinné a pénzt. Pedig szerintem minimális erőfeszítéssel sokkal többet is ki lehetne / lehetett volna már 10 éve is hozni belőle. Egy csomó hasznos funkció hiányzik, a felhasználók kényszerből kerülőúton elküldött kérései le vannak [ejtve], a 15 éve létrehozott kategóriafelépítés néhol elavult, már 10 éve is felül kellett volna vizsgálni, és sorolhatnám. Ha indulna egy új, persze lassan indulna be, de pár év alatt le tudná ezt nyomni, főleg ha maradna ennél az állapotnál.
2021. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

#7. teljesen egyetertek. maga az oldalkicsit mar most elavult a kategoriak konkretan ugyanazok miota letrehoztak az oldalt, pedig meg rengeteg kategoriat hozzaadhatnanak. meg hogyha egy valaszt veletlenul felreertekelet, akkor utana nem lehet kijavitani amelyikre akartad. velem peldaul rengetegszervolt hogy 1 valaszt hasznosnak talaltam de felrenyomtam es csak felig hasznosra sikerult ertekelnem. meg amugy is kicsik a gombok, ikonok.szoval mindenesetre szerintem lenne rajta mit ujitani, kicsit tenyleg fapados beutesu es elavult az egesz rendszer (nem rossz de lehetne jobb is)


viszont megszunni soha nem fog, talan 10,15-20 ev mulva TELJESEN feledesbe esni, igen, mint az iwiw vagy a myvip

2021. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
#8: 18 témakör létezett az oldal indulásakor, most pedig 29 kategóriában összesen 257 alkategória (±5, ha elszámoltam) található, ami folyamatosan változik az évek során. Van egy pont, aminél már nincs értelme tovább bontani egy kategóriát, mert nem indokolja a kérdések száma.
2021. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#7 Indult. Ahogy néztem, így egy év után már zár is be. Pedig emlékszem, akkoriban itt is bújtatva hirdette magát. Meg máshol is . Ennyit arról, hogy mekkora kereslet lenne másik ilyen oldalra ehelyett.


Még több kategória felesleges lenne. Nem hiszem, hogy van az a kérdés, aminek ezek közül nem találja meg az ember a helyét. Ahogy más is írta, csak az lenne az eredmény, hogy még jobban el lennének aprózva, szórva a kérdések. Ezáltal még inkább az lenne az embernek az érzése, hogy alig van látogatottsága az oldalnak. Már így is az az érzés sokszor. Van kategória amiben egy nap nem jön össze egy oldalnyi kérdés. Van, hogy órákig nem változik a főoldalon látható legújabb kérdés egy-egy kategóriában.


Egyébként ahogy elnézem mennyire esik az oldal látogatottsága, mennyire szaporodnak a trollok, az egymásnak ugró emberek, ez által mennyire csökken azok száma akik feljárnak, legnagyobb sajnálatomra, de szép lassan el fog halni az oldal.

2021. márc. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!