Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó ötletnek tartanátok, ha...

Jó ötletnek tartanátok, ha valaki egy kategóriában benne van a top 10-ben, az valami jutalmat kapna ?

Figyelt kérdés
Vagy ha 1 nap valaki mondjuk több mint 100 választ ír, akkor bónuszt kap, meg valami kitüntetést.

2021. ápr. 8. 00:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és azt is megmondom, miért: mert ez csak arra ösztönözne, hogy fake válaszok szülessenek, vagy idióta (ugyanakkor nem is vicces) kérdések születhessenek a humor (vagy más) kategóriában, ahogy most is történik, pontgyűjtés / szintlépés céljából.
2021. ápr. 8. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Azt kéne jutalmazni, aki csak értelmeset kérdez, csak rövid, tömör és lényegretörő választ ad. Az összes többit büntetgetném ideiglenes kitiltással.

Persze tudom, ez nem megvalósítható, mert ezt algoritmus nem tudja lekezelni, de hát végülis elméleti a kérdés is, ugye.

2021. ápr. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A minőséget kellene jutalmazni (erre pedig ott van az értékelési rendszer) és nem a mennyiséget. Több visszaélést eredményezne egy ilyen kommentelésre buzdító dolog, mint hasznot az oldalnak.
2021. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs szükség. Ha jutalom járna a Toplistán elért helyezésekért, sokan csak válaszok értékelése által szereznének maguknak pontokat, hogy minél előrébb jussanak. Rengeteg felesleges kérdés és válasz is születne, ha lenne jutalmazás az ezen az oldalon elért eredményekért. Én magam a Toplistát is feleslegesnek tartom, nem versenyezni kell ezen az oldalon a többi felhasználóval.
2021. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találom jó ötletnek. Az okokat már megírták előttem.
2021. ápr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnék egy másodlagos profilt, kiírnák jópár kérdést (amire tudom a válaszokat), a rendes fiókommal megválaszolnám, a kamu profillal felpontoznám a választ, majd csinálnék még egy kamuprofilt, hogy azzal is felpontozhassam. Ugye de jó lenne?
2021. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Én úgy tudom, 1 IP-ről csak 1 profilt lehet létrehozni.
2021. ápr. 9. 16:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

7


De, létre lehet hozni, csak egyazon választ nem lehet értékelni velük (Ha egyikkel értékeled, a másikkal nem lehet, a barátnőmmel kipróbáltuk)


De pl nekem annyiszor változzik az IP címem, ahányszor kihúzom/kikapcsolom a routert. Ráadásul VPN is létezik (Az Android-os Operában mintha alapból van is). Szóval nagyon könnyen fel tudnám magam tornászni a ranglétra tetejére a díjért, ha akarnám. :) Ezzel meg gondolom nem vagyok egyedül.


Vagy létezik ingyenes városi wi-fi is...

2021. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: Érdekes, nekem 1 IP-ről csak 1 profilt enged csinálni. Nincs is több nekem, csak ez az 1.
2021. ápr. 9. 16:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy mikor az oldal megújult, ezt is fejlesztették. (Olyan 2 éve próbálhattuk ki)


Viszont még mindig ott van a dinamikus IP cím, a VPN, az ingyen wi-fi-k, vagy a haver wi-fi-je, stb.

2021. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!