Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez az alkategória, a GYIK, az...

Ez az alkategória, a GYIK, az oldal működésével kapcsolatos kérdésekre vonatkozik? Bőv. lent.

Figyelt kérdés

Ha az oldal működésével kapcsolatosan nem tudunk, nem értünk valamit.

Így van?

Ha igen, akkor ha a felhasználók oldal használatának szokásáról, vagy bármi oldallal kapcsolatos gondolatáról, véleményéről kérdezünk, az elvileg nem ide tartozik?

Mint például

-Mennyi időt töltenek az oldalon?

-Melyik kategóriát szokták látogatni?

-Van-e kedvenc felhasználójuk?

-Nézik-e a toplistát?

stb...

Mert én így gondoltam, de ilyen jellegű kérdésemet, amit az emberekbe írtam, raktak már át ide.

Ezek szerint rosszul gondolom?

Viszont ezzel együtt láttam más kategóriákban hasonló kérdéseket. Amik maradhattak.

Csak azért érdeklődök, mert úgy tudom az is szabályszegő, ha valaki többször rossz kategóriába ír kérdést, és nem akarnék emiatt elindulni a kicsapatás útján.

Na, most jól jönne ha erre tévedne egy moderátor is. :)



2021. ápr. 18. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A moderátorok nem válaszolnak ebben a kategóriában sem. A rossz kategóriában való kérdezés szinte nem szabályszegés, hiszen nincs hozzá kötődő szabálypont, inkább csak a praktikus hozzáférhetőséget és rendezett struktúrát rontja. Ezért lehet jelenteni az ilyen kérdéseket és a moderátorok áthelyezik a megfelelő helyre. Emiatt szinte biztos, hogy nem fognak korlátozni vagy büntetni.


A technikai része pedig az, hogy csak azokat a kérdéseket tudják kezelni, amit valaki hajlandó jelezni feléjük. Amelyik kérdést nem jelentik, azt törölni sem fogják, még akkor sem, ha szabályt sértő.

2021. ápr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy nem válaszol moderátor. :)


Viszont bocs, de pont a kérdésemre nem válaszoltál, hogy melyik jellegű kérdés hova tartozik. :)

2021. ápr. 18. 10:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól írtad le. Az oldallal (működés, szabályzat, stb) kapcsolatos legGYakrabban Ismételt Kérdések (GYIK) a GYIK alkategóriába tartoznak.
2021. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor ok, bár eredetileg én is úgy gondoltam, jól tudom a jelentését.

És ezek szerint jól is gondoltam. :D

2021. ápr. 18. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezek inkább az emberek kategória való:

Mennyi időt töltenek az oldalon?


-Melyik kategóriát szokták látogatni?


-Van-e kedvenc felhasználójuk?


-Nézik-e a toplistát?

2021. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is az emberekbe gondoltam, onnan rakták át egy ilyen jellegű kérdésem ide.
2021. ápr. 24. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!